Kierownik budowy

PALTECH Sp. z o.o.

Zachodniopomorskie

7 godz. temu

Ogłoszenie numer: 3903288, z dnia 2020-11-25

Firma Paltech Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem, którego początki sięgają 1989 roku. Od samego początku działalność firmy jest skupiona na branży paliwowej, dzięki czemu wyspecjalizowaliśmy się w budowie, modernizacji oraz obsłudze serwisowej stacji paliw a także stacji autogazu (LPG). Od kilku lat zajmujemy się również projektowaniem, prefabrykacją oraz montażem wszelakich konstrukcji stalowych.

Miejsce pracy: zachodniopomorskie

Opis stanowiska

  • Zarządzanie i nadzór nad powierzoną inwestycją
  • Planowanie, nadzór, kontrola postępu prac w obrębie kontraktu
  • Wybór podwykonawców i negocjacje umów z podwykonawcami
  • Współpraca i nadzór podwykonawców, usługodawców i dostawców
  • Zarządzanie grupą podległych pracowników
  • Raportowanie przebiegu procesu realizacji kontraktu
  • Koordynacja zapotrzebowania na sprzęt i materiały
  • Bieżąca analiza i rozliczanie kosztów budowy
  • Dbałość o przestrzeganie przepisów BHP zarówno podległych pracowników jak i podwykonawców

Wymagania

  • Uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno-budowlanej do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń
  • Doświadczenie min 3 letnie na stanowisku kierownika budowy
  • Praktyczna znajomość prawa budowlanego
  • Doskonała organizacja czasu pracy
  • Prawo jazdy kat B
  • Umiejętność zarządzania podległym zespołem
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Gotowość do wyjazdów służbowych
  • Samodzielność, terminowość, rzetelność

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Terminowość wypłaty wynagrodzenia
  • Pracę w dynamicznym, młodym zespole
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • Możliwość kreowania stanowiska i wdrażania nowych rozwiązań
  • Niekorporacyjne środowisko pracy

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Poznaj

Firma Paltech Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem, którego początki sięgają 1989 roku. Od samego początku działalność firmy jest skupiona na branży paliwowej, dzięki czemu wyspecjalizowaliśmy się w budowie, modernizacji oraz obsłudze serwisowej stacji paliw a także stacji autogazu (LPG). Od kilku lat zajmujemy się również projektowaniem, prefabrykacją oraz montażem wszelakich konstrukcji stalowych.

Poznaj stanowisko: Kierownik Budowy
Kierownik budowy jest to osoba czuwająca nad prawidłowym procesem realizacji budowy lub robót budowlanych. Pracownik ten reprezentuje wykonawcę. Podstawowe obowiązki kierownika budowy wymienione są w art. 22 PB, natomiast art. 23 PB określa jego prawa. Do podstawowych obowiązków kierownika budowy należy, m.in.: kontrola i nadzór nad prawidłową realizacją robót budowlanych (np. roboty ziemnie, ciesielskie, ...
Praca Kierownik Budowy