Kierownik ds. Jakości

Aures Sp. z o.o.

Sosnowiec

5 dni temu

Ogłoszenie numer: 3376762, z dnia 2020-07-01

Aures jest spółką działającą w obszarze "automotive", zlokalizowaną w południowej Polsce, w bliskim sąsiedztwie dużego okręgu przemysłowego. Prawie 20 – letnie doświadczenie we współpracy z największymi producentami samochodów w Polsce postawiło nas na pozycji lidera w wytwarzaniu elementów z tworzyw sztucznych dla przemysłu motoryzacyjnego.

Miejsce pracy: śląskie / Sosnowiec

Opis stanowiska

  • Zarządzenie Systemem Jakości w Spółce
  • Zarządzanie zespołem inżynierów i kontrolerów jakości
  • Bezpośredni kontakt z klientami w celu utrzymania wymaganego przez klienta poziomu jakości
  • Wdrażanie i nadzorowanie działań związanych z normą IATF
  • Zabezpieczanie przebiegu procesu i zapewnienie przestrzegania standardów jakościowych w obszarze produkcji
  • Odpowiedzialność za audyty wewnętrzne (ich organizacja, wdrażanie działań korygujących i zapobiegawczych)
  • Nadzór nad audytami zewnętrznymi
  • Opracowywanie oraz aktualizacja dokumentacji jakościowej (min. Procedury, wzorce graniczne, APQP, wskaźniki)
  • Inicjowanie działań mających na celu zwiększenie świadomości jakościowej pracowników Spółki, optymalizacja kosztów kontroli.

Wymagania

  • Przynajmniej 2 letnie doświadczenie menadżerskie w dziale jakości (dodatkowym atutem będzie doświadczenie zdobyte w branży automotive)
  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość wymagań norm IATF, ISO, ISOTS oraz VDA związanych z branżą motoryzacyjną
  • Znajomość metod i technik kompleksowego zarządzania jakością i rozwiązywania problemów jakościowych
  • (min FMEA, 5Why, 4M, PDCA, SPC)
  • Zaangażowanie i proaktywność w działaniu
  • Innowacyjne podejście do prowadzenia działu jakości, chęć do rozwoju własnych umiejętności oraz umiejętności pracowników działu
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Gotowość do podróży służbowych

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w tym system premiowania po okresie wdrożenia
  • Niezbędne narzędzia pracy w tym samochód służbowy
  • Dofinansowanie do karty Multisport

Aby móc rozpatrzyć przesłaną aplikację podczas kolejnych naborów prosimy o zamieszczenie w jej treści informacji:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacji."

Informujemy, iż Administratorem Państwa danych przetwarzanych w ramach rekrutacji jest AURES Sp. z o.o. (Sosnowiec, 41-200, ul. Mikołajczyka 50), który wyznaczył Inspektora ochrony danych (e-mail: iod@aures.pl).

Państwa dane w zakresie wskazanym w art. 221 § 1 Kodeksu Pracy przetwarzane będą w celu realizacji obecnego procesu rekrutacji, natomiast inne dane (w tym kontaktowe) na podstawie zgody, która może zostać odwołana w dowolnym czasie.

Aures Sp. z o.o. będzie przetwarzał dane osobowe w przyszłych procesach rekrutacji, jeśli wyrażą Państwo na to zgodę, która może zostać odwołana w dowolnym czasie.

Państwa dane zgromadzone w obecnym procesie rekrutacyjnym będą przechowywane do zakończenia procesu rekrutacji, a w przypadku wyrażonej zgody na wykorzystanie danych w przyszłych rekrutacjach dane będą wykorzystywane przez 12 miesięcy.

Odbiorcami danych będą podmioty zajmujące się obsługą Administratora w zakresie usług informatycznych.

Masz prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Podanie danych w zakresie wskazanym w art. 221 § 1 Kodeksu Pracy jest niezbędne aby uczestniczyć w rekrutacji. Podanie innych danych jest dobrowolne.

Poznaj

Aures jest spółką działającą w obszarze "automotive", zlokalizowaną w południowej Polsce, w bliskim sąsiedztwie dużego okręgu przemysłowego. Prawie 20 – letnie doświadczenie we współpracy z największymi producentami samochodów w Polsce postawiło nas na pozycji lidera w wytwarzaniu elementów z tworzyw sztucznych dla przemysłu motoryzacyjnego.

Kierownik kontroli jakości jest odpowiedzialny za kontrolę przestrzegania standardów jakości w obrębie wszystkich działań produkcyjnych przedsiębiorstwa. Kierownik opracowuje wewnętrzne procedury i normy, mające zapewnić jak najwyższy poziom wydajności pracowników i najwyższą jakość oferowanych produktów, a także kontroluje rzetelne wypełnianie tychże. Kierownik nadzoruje i koordynuje prace podległego zespołu ...
Praca Kierownik Kontroli Jakości