Kierownik ds. Kluczowych Klientów (Kosmeceutyki)

GOODWILL HUMAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Małopolskie

5 dni temu

Naszym klientem jest prężnie rozwijające się, międzynarodowe przedsiębiorstwo kosmetyczne - producent farmaceutyków. W związku z wejściem na Polski Rynek, firma poszukuje osób na stanowisko: Key Account Representative
Miejsce pracy: woj. małopolskie
Wymagania / oczekiwane kwalifikacje:
  • 2 letnie doświadczenia w sprzedaży na rynku gabinetów i klinik medycznych
  • Doświadczenia w branży kosmetycznej/ farmaceutycznej
  • Silnej orientacji na realizowanie celów związanych z promocją i sprzedażą produktów
  • Umiejętności nawiązywania i podtrzymywania kontaktów z lekarzami i osobami odpowiedzialnymi za zamówienia
  • Odpowiedzialności i wysokie standardy etyczne
Zakres obowiązków:
  • Reprezentowanie firmy w kontaktach z lekarzami i osobami odpowiedzialnymi za zakupy
  • Współpraca z działem marketingu oraz działem w zakresie realizowania strategii rozwoju produktów i informacji o produkcie
  • Realizacja planu sprzedaży produktów firmy na podległym terenie
  • Poszukiwanie nowych możliwości promocji na danym terenie
  • Dbałość o wysokojakościowe relacje z klientami i pozytywny wizerunek firmy
Co oferuje Pracodawca:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe
  • Premię od sprzedaży
  • Szkolenia

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Poznaj

Kierownik ds. kluczowych klientów (key account manager, skrót KAM) to osoba, która zarządza projektami i procesami, bardziej niż zespołem ludzi. Natomiast w przypadku, gdy firma ma wielu handlowców (np. branża FMCG, sektor ubezpieczeniowy), to wtedy kierownik ds. kluczowych klientów odpowiedzialny jest również za koordynację pracy pracowników. Ogólnie rzecz ujmując pracownik ten ...
Praca Kierownik ds. Kluczowych Klientów - Key Account Manager