Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Kierownik ds. rozwoju nowych biznesów

Hays Poland

Gdańsk

853 dni temu

Kierownik ds. rozwoju nowych biznesów
Gdańsk
Kierownik ds. rozwoju nowych biznesów
Gdańsk
Nr Ref.: 1068926

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej grupy HAYS plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej firmy rekrutacyjnej w Wielkiej Brytanii.

Grupa posiada ponad 390 biur w 27 krajach na całym świecie, w których łącznie pracuje 8 300 specjalistów. Jest liderem w Europie Środkowej i Wschodniej, Azji, Ameryce Południowej, Australii, Nowej Zelandii, Chinach, Japonii, Hong Kongu i Kanadzie.


Naszym Klientem jest koncern energetyczny. Wraz z rozwojem firmy poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko kierownika ds. rozwoju nowych biznesów.
Kierownik ds. rozwoju nowych biznesów opracowuje koncepcję zaangażowania w nowe biznesy. Przygotowuje analizy techniczno-ekonomiczne oraz wskazuje szanse i ryzyka zaangażowania w nowe biznesy. Kierownik prowadzi stały monitoring tendencji rozwoju branży energetycznej i okołoenergetycznej w Polsce i na świecie oraz prowadzi i rozwija przedsięwzięcia rozwijające nowe gałęzie działalności. Kierownik ocenia możliwości implementacji innowacyjnych przedsięwzięć okołoenergetycznych oraz wspiera zarząd w podejmowaniu strategicznych decyzji w zakresie wejście w nowe biznesy.
Idealny kandydat na to stanowisko posiada wykształcenie wyższe techniczne i jest to wymóg konieczny. Posiada kilkuletnie doświadczenie zawodowe w obszarze strategii i rozwoju w branży energetycznej zdobyte w koncernie energetycznym lub firmie konsultingowej wyspecjalizowanej we współpracy z koncernem energetycznym. Kandydat musi mówić bardzo dobrze w języku angielskim.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm.”

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

hays.pl


Poznaj stanowisko: Menedżer ds. Rozwoju (Business Development Manager)

Business Development Manager, jak sugeruje sama nazwa stanowiska tłumaczonego także jako Menedżer do spraw rozwoju, jest osobą odpowiedzialną za koordynowanie i realizowanie całokształtu procesów związanych z kreowaniem przyszłości firmy, marki, lub produktu w szerokim tego sformułowania znaczeniu. Osoba obsadzona na tym stanowisku prowadzi czynną współpracą z niemal wszystkimi działami firmy, wpływając bezpośrednio na ...
Menedżer ds. Rozwoju (Business Development Manager) Praca Menedżer ds. Rozwoju (Business Development Manager)

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (577)
Wałbrzych (38)
Legnica (52)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (149)
Toruń (93)
Lubelskie:
Lublin (103)
Chełm (22)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (783)
Tarnów (33)
Nowy Sącz (34)
Mazowieckie:
Warszawa (1674)
Radom (59)
Płock (35)
Opolskie:
Opole (111)
Nysa (20)
Podkarpackie:
Rzeszów (81)
Przemyśl (15)
Podlaskie:
Białystok (97)
Suwałki (29)
Łomża (18)
Pomorskie:
Gdańsk (315)
Gdynia (128)
Słupsk (32)
Śląskie:
Świętokrzyskie:
Warmińsko-mazurskie:
Olsztyn (92)
Elbląg (25)
Ełk (10)
Wielkopolskie:
Poznań (461)
Kalisz (45)
Konin (32)
Zachodniopomorskie:
Szczecin (247)
Koszalin (59)
Kołobrzeg (26)
Auchan (133)
Tesco (399)
UBS (0)
OBI (0)
PKP (20)
STRABAG (13)
ABB (50)
Accenture (152)
Luxoft (174)
PKO BP (0)
KPMG (34)
Orange (9)
IKEA (4)
Budimex (25)

Rekrutują z Praca.pl