Kierownik ds. Technicznych [rekrutacja online]

Nordfish

Charzyno

12 dni temu

Firma Nordfish - Foodmark Sp. z o.o. - będąca częścią Firmy Lisner - poszukuje do Zakładu Produkcyjnego w Charzynie koło Kołobrzegu osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Charzyno
Opis stanowiska:
  • Zarządzanie zagadnieniami technicznymi w obrębie fabryki,
  • Zapewnienie ciągłości produkcji w zakresie sprawności technicznej maszyn,
  • Realizacja zadania związane z utrzymaniem ruchu, obiektów i infrastruktury zakładu,
  • Ustalanie warunków dostaw maszyn, urządzeń, usług technicznych poprzez prowadzenie negocjacji handlowych oraz zatwierdzanie specyfikacji technicznych,
  • Implementacja nowych rozwiązań technicznych w podległych obszarach,
  • Rekomendowanie technicznych rozwiązań optymalizacyjnych w obszarze logistyki, produkcji, infrastruktury,
  • Prowadzenie projektów inwestycyjnych: tworzenie grup projektowych, uzyskiwanie pozwoleń wewnętrznych i zewnętrznych,
  • Odpowiedzialność za wypełnienie wymagań prawnych dotyczących infrastruktury technicznej i operacyjnej, raportów GUS, WIOŚ, WOŚ oraz budowlanych.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe (energetyczne / elektryczne / techniczne),
  • Przynajmniej 3 lata doświadczenia w zakładzie produkcyjnym na stanowisku kierowniczym,
  • Znajomość standardów HACCP, FDA, TPM, TQM,
  • Uprawnienia energetyczne dozorowe,
  • Umiejętność zarządzania zespołem, delegowania zadań, współpracy z innymi działami w obrębie Grupy Müller,
  • Znajomość j. polskiego oraz j. angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w firmie będącej liderem w branży spożywczej,
  • Możliwość zdobycia ciekawych doświadczeń zawodowych,
  • Stabilne zatrudnienie na odpowiedzialnym stanowisku,
  • Szkolenia z międzynarodowych standardów.
Prosimy o zapoznanie się z klauzulą, której treść znalduje się pod linkiem: klauzula informacyjna.

Poznaj

Lisner Poznań Sp z o.o. Sp.k.

Lisner Poznań spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.

Firma Lisner to wiodący producent przetworów rybnych i nie tylko. W portfolio naszych produktów znajdują się dania rybne, śledziki, łososie i krewetki „na raz”, jak również sałatki makaronowe oraz warzywne, pasty i hummusy. Jesteśmy certyfikowani przez międzynarodowe organizacje, np. IFS / BRC. Praca u nas to codzienna nauka od ekspertów w swojej dziedzinie w całej grupie Müller, do której należymy.

Proces rekrutacji

KrokPrzesłanie CV
KrokRozmowa telefoniczna
KrokSpotkanie
KrokPropozycja współpracy
KrokFeedback
Poznaj stanowisko: Kierownik ds. Technicznych
Kierownik do spraw technicznych jest osobą zaangażowaną w nadzorowanie i koordynowanie całokształtu procesów związanych z techniczną stroną funkcjonowania firmy lub instytucji. Kierownik ds. technicznych opracowuje wewnętrzne normy i procedury, mające zmaksymalizować efektywność działań wykonywanych z pomocą urządzeń technicznych, a także kontroluje wypełnianie tychże procedur. Osoba obsadzona na tym stanowisku jest ...
Praca Kierownik ds. Technicznych