Praca.pl Praca Pomorskie Nowy Tuchom Kierownik Zarządzający Dostawami (Supply Chain Manager) Nowy Tuchom
Kierownik ds. Zarządzania Produktami Tekstylnymi (Textile Manager)

Elis Textile Service Sp. z o.o.
Nowy Tuchom
kierownik/koordynator / menedżer
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
77 dni temu
Jesteśmy obecni w 28 krajach na dwóch kontynentach
  • Blisko 50,000 pracowników
  • Jesteśmy obecni w 440 lokalizacjach
  • Obsługujemy 400,000 klientów
  • Generujemy €3.1 miliarda obrotu
Miejsce pracy: Nowy Tuchom
Zadania

Celem pracy Kierownika ds. Zarządzania Produktami Tekstylnymi (Textile Managera) w Pionie Operacyjnym jest zwiększanie zwrotu z inwestycji w nasze produkty (tekstylia) oraz optymalne ich wykorzystanie poprzez:

  • Współpracę z Dyrektorami Zakładów w całej Polsce, Pionem Sprzedaży i Dyrektorem Operacyjnym,
  • Udział w procesie prognozowania zakupów odzieży, zgodnie z oczekiwaniami dostawców firmy Elis,
  • Aktywny udział w spotkaniach Product Board oraz tworzenie budżetu związanego z zarządzaniem tekstyliami i magazynami,
  • Wspieranie zakładów w osiąganiu celów budżetowych,
  • Wdrażanie rozwiązań usprawniających procesy zarządzania odzieżą,
  • Optymalizację przepływów odzieży oraz monitorowanie przechowywania tekstyliów we wszystkich magazynach lokalnych,
  • Zapewnienie jakości i wiarygodność KPI dla magazynów (czas realizacji, wartość magazynu, wydajność magazynu, wewnętrzna stopa zwrotu, wskaźnik rotacji zapasów, niekompletne dostawy do klienta), reagowanie na odchylenia,
  • Tworzenie, systematyczna aktualizacja i uzgodnienia; budżetu, harmonogramu i zakresu działań z interesariuszami projektu,
  • Zarządzanie ryzykiem i problemami projektowymi - identyfikacja, określenie wpływu, prowadzenie działań minimalizujących i naprawczych
  • Regularne raportowanie o stanie prowadzonych prac.
Oczekujemy
  • Minimum 2 lat doświadczenia w pracy związanej z usprawnianiem procesów magazynowych, zarządzaniem łańcuchem dostaw, kierowaniem projektami w obszarze operacyjnym, zarządzaniem produktami / środkami trwałymi (zwiększanie zwrotu z inwestycji),
  • Wykształcenie wyższe (preferowane zarządzanie, ekonomia, studia inżynierskie),
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającą swobodną komunikację z międzynarodowej grupie projektowej,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel,
  • Prawo jazdy kategorii B,
  • Analityczne myślenie,
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i predyspozycje przywódcze,
  • Umiejętność samodzielnego planowania i realizacji zadań, dobra organizacja pracy,
  • Gotowość do prowadzenia różnych projektów w oparciu o zapotrzebowanie biznesowe, biorąc pod uwagę nastawienie na wyniki,
  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych
  • Znajomość technik zarządzania projektami, takimi jak certyfikacja PMI lub Prince2, Agile itp. mile widziana
Oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - działamy w Polsce od ponad 25 lat,
  • Cykl szkoleń wdrożeniowych,
  • Karta paliwowa, samochód służbowy (również do użytku prywatnego),
  • Prywatną opiekę medyczną, kartę sportową, pakiet socjalny (dofinansowanie do wakacji, bony na święta, paczki dla dzieci),
  • Pracę i realizację projektów w międzynarodowym środowisku,
  • Ogólnodostępny parking dla pracowników,
  • Wyzwania, umożliwiające rozwój własnych kompetencji.
Oferujemy
  • Swobodna atmosfera pracy
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych
  • Ogólnodostępny parking dla pracowników
  • Work-life balance
  • Ekspres do kawy i dobre wyposażenie socjalne
  • Umowa o pracę i przejrzyste warunki wynagrodzenia

Poznaj

Elis to międzynarodowy lider usług wynajmu i serwisu odzieży roboczej, ochronnej, mat podłogowych, urządzeń higienicznych, a także rozwiązań z zakresu urzymania czystości. Codziennie 50 000 pracowników w 28 krajach dba o zachowanie odpowiednich warunków pracy w zakładach produkcyjnych, laboratoriach, fabrykach, kuchniach czy biurach. Troszczymy się o to, by pracownicy naszych Klienów mogli bezpiecznie realizować swoje zadania w czystości i komforcie.