Kierownik Działu Handlowego Samochodów Dostawczych Marki Volkswagen

Plichta

Bydgoszcz, Toruń

28 dni temu

Miejsce pracy: Bydgoszcz, Toruń
Opis stanowiska:
  • Odpowiedzialność za realizację założonych planów sprzedażowych i wytycznych Dealera
  • Kształtowanie budżetów wynagrodzeń
  • Nadzorowanie wyników pracy działu handlowego
  • Budowa i motywacja zespołu pracowników
  • Praca nad podnoszeniem kwalifikacji pracowników zgodnie ze ścieżką szkoleniową
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku Firmy
  • Reprezentowanie działu handlowego w kontaktach z Klientami Kluczowymi jak również przedstawicielami Importera
Nasze oczekiwania wobec Kandydatów:
  • Kilkuletnie, udokumentowane doświadczenie na analogicznym stanowisku w branży motoryzacyjnej lub pokrewnej
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym min. 2 lata (wskazane w branży motoryzacyjnej)
  • Wysokie umiejętności zarządzania zespołem, w tym stawiania celów i motywowania
  • Znajomość technik i standardów sprzedaży
  • Wsparcie w kreowaniu działań marketingowych
  • Bardzo dobra znajomość branży motoryzacyjnej (wiedza z zakresu analizy rynku i konkurencji)
  • Zaangażowanie i odpowiedzialność
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Gotowość do podjęcia współpracy w ramach własnej działalności gospodarczej
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • System premiowy
  • Niezbędne narzędzia pracy w tym samochód służbowy
  • Interesującą i pełną wyzwań pracę

Poznaj

Plichta

Dlaczego warto?

Pasja motoryzacyjna pozwoliła Spółce Plichta na ponad 30 letnią działalność na rynku motoryzacyjnym i stały jej rozwój. Jakość, fachowość i uczciwość cechują firmę od jej powstania. Dołącz do Naszego Zespołu i poznaj Nas bliżej:

Poznaj stanowisko: Kierownik Działu
Kierownik działu, jak sugeruje sama nazwa stanowiska jest osobą zarządzającą funkcjonowaniem działu firmy lub instytucji w szerokim tego sformułowania znaczeniu. Kierownik nadzoruje, koordynuje i kontroluje prace podległego personelu, zatrudnionego w obrębie działu, kreuje strategię funkcjonowania działu, zarządza zatrudnieniem i rekrutacją nowych pracowników, etc. Osoba obsadzona na tym stanowisku, w zależności od charakteru ...
Praca Kierownik Działu