Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Kierownik Działu IT

Devire

Małopolska

35 dni temu

Agencja zatrudnienia nr licencji 3260

Find your own at devire.pl

Miejsce pracy/

Location: Małopolska

Nr ref.: PL38765

Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu. Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Obowiązki:

  • nadzorowanie realizacji projektów informatycznych w tym rozwój systemów IT (min. SAP, WMS Optidata)
  • kierowanie podległym zespołem informatyków
  • planowanie, nadzór i zapewnianie bezpieczeństwa  nad pełną infrastrukturą informatyczną i systemami informatycznymi w firmie w tym administracją serwerami baz danych np. MS SQL, systemami Windows Server, VMWare itp.
  • ofertowanie i zakup części, sprzętu, usług oraz rozwiązań informatycznych

Wymagania:

  • kompetencje menedżerskie potwierdzone min 3 lat doświadczeniem na kierowniczym stanowisku w IT
  • znajomość ERP w dużych przedsiębiorstwach ( SAP, IFS etc)
  • doświadczenie w zarządzaniu projektami i wdrażania rozwiązań systemowych
  • dobra znajomośc systemów bazodanowych (MS SQL, MySQL), systemów Windows Server, Azure
  • dobra znajomość języka angielskiego

 Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w firmie z długoletnią tradycją, rozpoznawalnymi markami
  • Świadczenia pozapłacowe - karta multisport oraz dodatkowa opieka medyczna
  • Pracę umożliwiającą podnoszenie kwalifikacji i rozwój zawodowy
  • Możliwość wykazania się inicjatywą i skutecznością

                                                                         ...oraz wiele więcej

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji"

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Poznaj

Devire sp. z o.o

devire to międzynarodowa firma rekrutacyjna, założona w Londynie w 1987 roku. Od 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim prowadząc dla nich kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry.

Poznaj stanowisko: Kierownik Działu

Kierownik działu to osoba odpowiedzialna za koordynowanie i nadzorowanie prac podległego zespołu pracowników, zatrudnionych w danym dziale firmy lub instytucji. Kierownik wypełnia zadania wynikające z charakteru działalności konkretnego działu, przeważnie jednak praca kierownika polega na określaniu zadań poszczególnych pracowników, opracowywaniu wewnętrznych norm i procedur, mających zmaksymalizować efektywność ich ...
Kierownik Działu Praca Kierownik Działu

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (658)
Wałbrzych (62)
Legnica (119)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (242)
Toruń (137)
Lubelskie:
Lublin (234)
Chełm (33)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (805)
Tarnów (89)
Nowy Sącz (86)
Mazowieckie:
Warszawa (1982)
Radom (177)
Płock (65)
Opolskie:
Opole (229)
Nysa (61)