Najnowsze oferty pracy

  • Import Manager

    ESTETICA GROUP   Piaseczno, ul. Julianowska 37 A    praca stacjonarna   za 2 dni wygasa
    menedżer  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    20 godz.
    Twój zakres obowiązków Wybór i kwalifikacja dostawców, analiza rynku, wyszukiwanie optymalnych ofert cenowych; Kontakt z zagranicznymi kontrahentami. Prowadzenie korespondencji i rozmów w języku angielskim; Prowadzenie negocjacji i warunków zakupu zgodnie z INCOTERM 2020, budowanie relacji z...
Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik działu Łańcucha dostaw - Logistyk

Elektronika S.A.
Gdynia
praca stacjonarna
1497 dni temu

Ogłoszenie numer: 3114068, z dnia 2020-02-21

Elektronika S.A. to jedna z największych w kraju i wciąż intensywnie rozwijająca się hurtownia urządzeń i akcesoriów stosowanych w chłodnictwie i klimatyzacji.
            Spółka zaopatruje producentów finalnych urządzeń chłodniczych, instalatorów oraz firmy serwisowe w stosowne urządzenia, komponenty, czynniki chłodnicze i sprzęt serwisowy.

Miejsce pracy: Gdynia

Opis stanowiska

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Zapewnienie i nadzorowanie terminowości dostaw
  • Koordynacja logistyki inbound i outbound – sprawności przyjmowania towarów i wysyłki ich do klientów.
  • Zarządzanie magazynem – optymalizacja stanów magazynowych, koszty magazynowania, itp.
  • Zarządzanie rozliczaniami kosztów transportu oraz przygotowywanie raportów analitycznych
  • Zarządzanie zespołami Zakupów, Spedycji oraz Magazynów
  • Poszukiwanie i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań w zakresie łańcucha dostaw
  • Monitoring, analiza i optymalizacja procesów
  • Tworzenie, aktualizowanie i nadzorowanie procedur i procesów działu
  • Wyszukiwanie dostawców usług logistycznych i porównanie warunków handlowych
  • Negocjacja korzystnych warunków handlowych
  • Zapewnienie kompletności, poprawności danych w systemach informatycznych
  • Współtworzenie i analiza KPI
  • Współpracę z dostawcami w celu zapewnienia rozwoju biznesu.
  • Rozwiązywanie problemów z przepływami pomiędzy Magazynem centralnym, Magazynami oddziałowymi, Odbiorcami
  • Kontakt z innymi działami w obszarze danych produktowych;
  • Nadzór nad zgodnością z możliwościami logistycznymi, BHP, PPŻ magazynu
  • Nadzór nad inwentaryzacjami w firmie

Wymagania

  • Minimum 5 lat doświadczenia zawodowego w zakresie Zakupów lub/i Logistyki
  • Preferowane osoby na stanowiskach managerskich lub niezależnych specjalistycznych
  • Mile widziane doświadczenie w postaci wdrożonych działań poprawiających wyniki w zakresie redukcji kosztów zakupów, optymalizacji procesów logistyczno-magazynowych
  • Doświadczenia w zakresie wdrażania nowych rozwiązań/ procesów/ systemów
  • Umiejętność analitycznego myślenia i prezentacji koncepcji/ wyników na poziomie Zarządu
  • Biegła znajomość obsługi MS Excel – analizy/ raporty
  • Mile widziana znajomość pracy w systemie Axapta, pracy z kodem kreskowym itp.
  • Znajomość języka angielskiego (dostawcy spoza Polski)

Oferujemy

  • Pracę w profesjonalnym i zgranym zespole zorientowanym na Klienta i technikę
  • Stabilne zatrudnienie w Spółce z niemal 30-letnim stażem w branży
  • Dużą samodzielność ale i wsparcie przy budowaniu działu i realizacji zadań
  • Potrzebne profesjonalne narzędzia pracy
  • Godne wynagrodzenie

Poznaj

Elektronika Spółka Akcyjna

Niezawodność i bezpieczeństwo to główne wartości z jakimi identyfikuje się Elektronika S.A. Jako dystrybutor z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem na rynku HVACR wielokrotnie przekonaliśmy się o słuszności rozwoju w oparciu o Zespół zaangażowanych specjalistów oraz dystrybucję urządzeń, które pozwalają na realizację nawet najbardziej zaawansowanych technicznie instalacji.

Będąc wyłącznym na Polskim rynku dystrybutorem takich marek jak Mitsubishi Heavy Industries, Rhoss czy Hokkaido mamy szerokie spektrum możliwości. Dzięki współpracy z tymi ale i wieloma innymi producentami, jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów i realizowanych przez nich instalacji. Wnikliwe, lojalne i zespołowe podejście do obsługi technicznej oraz handlowej gwarantuje dostęp do wiedzy eksperckiej, bogatych doświadczeń partnerskiego wspierania rozwoju biznesu. Magazyn centralny i magazyny lokalne przypisane do każdego z ośmiu oddziałów w Polsce zapewniają dostępność większości towarów od ręki.