Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik Działu Logistyki

COPERNICUS Podmiot Leczniczy Sp. z o.o.
Gdańsk
praca stacjonarna
1773 dni temu

Ogłoszenie numer: 2514926, z dnia 2019-06-18

Poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk

Nr Ref.: D1.110.45.2019

Opis stanowiska

  • koordynacja merytoryczna realizacji zadań oraz kontrola przepływu dokumentacji w sekcji
  • organizacja pracy pracownikom sekcji oraz nadzór nad realizacją ich codziennych zadań
  • optymalizacja procesów logistycznych i kosztów podległej jednostki
  • organizowanie i nadzorowanie działalności logistycznej w Spółce
  • nadzór nad realizacją budżetu podległej jednostki
  • przyjmowanie zleceń z komórek organizacyjnych Spółki w zakresie sekcji
  • współpraca z kierownikami innych sekcji w dziale i Spółce
  • przygotowywanie umów z poddostawcami, negocjowanie i konsultowanie ich z Zespołem Radców Prawnych
  • planowanie i kontrola dostaw pod względem terminowym i ilościowym
  • przygotowywanie danych do sporządzania analiz związanych z realizowanymi zadaniami

Wymagania

  • wykształcenie wyższe, mile widziane osoby z wykształceniem w obszarze logistyka, transport
  • minimum trzyletnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym
  • praktycznej znajomości ustawy Prawo Zamówień Publicznych
  • minimum dwuletnie doświadczenie w zakresie zaopatrzenia, spedycji, logistyki (mile widziane doświadczenie w placówkach medycznych)
  • biegła obsługa komputera (MS Office)
  • odpowiedzialność w realizacji zadań
  • dobra organizacja czasu pracy
  • umiejętności radzenia sobie w sytuacjach stresowych
  • pozytywne nastawienie oraz zaangażowanie w powierzone zadania
  • umiejętność pracy w zespole
  • komunikatywność

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • narzędzia niezbędne do realizacji powierzonych zadań
  • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego w postaci szkoleń zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych
  • ubezpieczenie grupowe i kartę sportową CALYPSO na preferencyjnych warunkach
  • pakiet dodatków pozapłacowych - Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych ("wczasy pod gruszą", zapomogi celowe, pomoc na cele mieszkaniowe - pożyczka remontowa)
  • zdobycie doświadczenia zawodowego w warunkach dużego podmiotu leczniczego