Kierownik kontraktów w branży elektrycznej

Hays Poland

Bydgoszcz

790 dni temu

Kierownik kontraktów w branży elektrycznej
Bydgoszcz
Kierownik kontraktów w branży elektrycznej
Bydgoszcz
Nr Ref.: 1065160

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej grupy HAYS plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej firmy rekrutacyjnej w Wielkiej Brytanii.

Grupa posiada ponad 390 biur w 27 krajach na całym świecie, w których łącznie pracuje 8 300 specjalistów. Jest liderem w Europie Środkowej i Wschodniej, Azji, Ameryce Południowej, Australii, Nowej Zelandii, Chinach, Japonii, Hong Kongu i Kanadzie.


Naszym klientem jest firma będąca częścią znanej grupy kapitałowej. Firma świadczy usług instalacyjne w branży przemysłowej (jest podwykonawcą lub generalnym wykonawcą instalacji elektrycznych silno i słabo prądowych).
W zawiązku z rozwojem organizacji, poszukujemy Kierownika Kontraktów.

Wybrany kandydat odpowiedzialny będzie za pozyskiwanie i realizację kontraktów na roboty instalacyjne w zakresie SN, NN i AKPiA (generalne wykonawstwo i podwykonawstwo) – projekty przemysłowe – firma chce rozwijać działalność np. w branży energetycznej.

Od kandydata oczekujemy, aby posiadał doświadczenie w prowadzeniu projektów w ww. zakresie o wartości do 10 mln zł, uprawnienia budowlane do kierowania robotami w zakresie instalacji elektrycznych, posiadał umiejętności handlowe i znajomość rynku budownictwa przemysłowego i energetycznego w województwie wielkopolskim i kujawskopomorskim.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm.”

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

hays.pl


Poznaj stanowisko: Kierownik Kontraktu

Kierownik kontraktu jest osobą odpowiedzialną za realizację danego kontraktu, na każdym etapie jego realizacji. W praktyce przekłada się to głównie na nadzorowanie podległego sobie personelu oraz wszystkich podwykonawców zaangażowanych w wykonywanie założeń kontraktu. Jest to bardzo odpowiedzialne stanowisko; poza merytorycznym nadzorem zarządzanych jednostek, do przydzielonych kierownikowi obowiązków należy także ...
Kierownik Kontraktu Praca Kierownik Kontraktu

Rekrutują z Praca.pl