Najnowsze oferty pracy

  • Kierownik / Kierowniczka Laboratorium Medycznego

    Synevo Sp. z o.o.   Wrocław, ul. Gen. A.E. Fieldorfa 2    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    3 dni
    Opis stanowiska: Zapewnienie właściwego funkcjonowania Laboratorium Medycznego; Kierowanie podległym personelem medycznym i niemedycznym; Rozwój kompetencji podległego zespołu; Nadzór nad realizacją wykonywanych badań; Nadzór nad sprawami administracyjnymi dotyczącymi laboratorium;...
Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik Laboratorium

AUDIT Doradztwo Personalne
Żary
praca stacjonarna
2620 dni temu

Dla naszego klienta, firmy zlokalizowanej w Żarach, poszukujemy kandydata na stanowisko

Miejsce pracy: Żary

 ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Nadzór i kontrola jakości wyrobów gotowych
  • Zarządzanie zespołem kontrolerów jakości na produkcji
  • Ocena nowego produktu we wszystkich fazach wdrożenia
  • Weryfikacja zgodności nowego produktu z wymaganiami klienta
  • Monitorowanie i pomiar wyrobu

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane chemiczne
  • Min. 3 – lata doświadczenia w branży automotive, w tym w zarządzaniu podległym zespołem
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość norm ISO TS, PPAP i APQP oraz narzędzi takich jak: SPC, MSA