Praca.pl Praca Pomorskie Gdynia Kierownik Laboratorium Badawczego Gdynia
Kierownik Pracowni Chromatografii Gazowej

J.S. Hamilton Poland Sp. z o.o.
Gdynia
kierownik/koordynator
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
159 dni temu
Jesteśmy największą w Polsce firmą świadczącą niezależne usługi w zakresie badań i ekspertyz jakościowych, dysponującą siecią akredytowanych laboratoriów analitycznych.

Dla naszych klientów z wielu branż oferujemy szeroki wachlarz wyspecjalizowanych analiz żywności, kosmetyków i produktów chemii gospodarczej, farmaceutyków, opakowań i artykułów przemysłowych, paliw ciekłych i stałych i wielu innych.

J.S. HAMILTON POLAND Sp. z o.o. posiada ponad 10 oddziałów w Polsce oraz na rynku zagranicznym. Łącznie zatrudnia ponad 900 osób.
Miejsce pracy: Gdynia
Opis stanowiska
  • Zarządzanie podległym zespołem poprzez organizację i koordynację pracy, motywowanie, budowanie zaangażowania oraz wspieranie w rozwoju
  • Koordynacja i nadzór nad bieżącym funkcjonowaniem Pracowni zgodnie ze wszystkimi standardami jakościowymi i BHP
  • Optymalizacja, nadzór nad terminowością i efektywnością wykonywanych zleceń – praca ze wskaźnikami (KPI) oraz odpowiedzialność za realizację założonych celów
  • Planowanie, budżetowanie zasobów do prawidłowego funkcjonowania Pracowni
  • Nadzór nad projektami operacyjnymi
  • Opracowywanie, walidacja i wdrażanie nowych metod badawczych
  • Nadzorowanie wyposażenia pomiarowo badawczego pracowni oraz inicjowanie nabywania nowego wyposażenia we współpracy z Działem Technicznym i metrologiem
  • Zapewnienie właściwej współpracy z innymi laboratoriami, działami i oddziałami w ramach naszej organizacji
Wymagania
  • Minimum roczne doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w laboratorium
  • Znajomość norm i metodyk badawczych, rozporządzeń, przepisów prawa, wymagań akredytacyjnych
  • Wykształcenie wyższe, kierunki chemiczne, biotechnologiczne, (Politechnika, Uniwersytet)
  • Doświadczenie w pracy w laboratorium na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum komunikatywnym
  • Dobra organizacja pracy własnej oraz podległego zespołu
  • Umiejętności motywacji i zwiększania zaangażowania personelu
  • Ukierunkowanie na nowe wyzwania i dążenie do realizacji celów
  • Otwartość na zmiany
Oferujemy
  • Umowę o pracę z wypłatą na czas
  • Opiekę medyczną w firmie LuxMed
  • Ubezpieczenie na życie w Generali
  • System Rekomendacji Pracowników
  • Dostęp do platformy Kafeteryjnej
  • Dostęp do platformy umożliwiającej samodzielną naukę języka angielskiego
  • ZFŚS (dofinansowanie do wypoczynku)
  • Praca z różnorodnymi próbkami w szerokim zakresie metod badawczych
  • Wewnętrzne i zewnętrzne szkolenia
  • Rozwój w ramach organizacji i możliwość podnoszenie swoich kompetencji
  • Wsparcie od przełożonego
  • Zdobywanie ogromnego doświadczenia min. poprzez udział w projektach z innymi działami
  • Szkolenia techniczne oraz wspierające i podnoszące kompetencje managerskie
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm.). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Poznaj

Jesteśmy największą w Polsce firmą świadczącą niezależne usługi w zakresie badań i ekspertyz jakościowych, dysponującą siecią akredytowanych laboratoriów analitycznych.

Dla naszych klientów z wielu branż oferujemy szeroki wachlarz wyspecjalizowanych analiz żywności, kosmetyków i produktów chemii gospodarczej, farmaceutyków, opakowań i artykułów przemysłowych, paliw ciekłych i stałych i wielu innych.