Najnowsze oferty pracy

  • Kierownik / Kierowniczka Laboratorium Medycznego

    Synevo Sp. z o.o.   Wrocław, ul. Gen. A.E. Fieldorfa 2    praca stacjonarna   za 2 dni wygasa
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    7 dni
    Opis stanowiska: Zapewnienie właściwego funkcjonowania Laboratorium Medycznego; Kierowanie podległym personelem medycznym i niemedycznym; Rozwój kompetencji podległego zespołu; Nadzór nad realizacją wykonywanych badań; Nadzór nad sprawami administracyjnymi dotyczącymi laboratorium;...
Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik pracowni

Wojewódzki Inspektorat Weterynarii w Gdańsku
Gdańsk
praca stacjonarna
1877 dni temu
Pomorski Wojewódzki Lekarz Weterynarii poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Miejsce pracy: Gdańsk
Ogłoszenie o naborze Nr 44699

Warunki pracy

praca w laboratorium przy oświetleniu naturalnym i sztucznym, praca w warunkach narażenia na działanie odczynników biologicznych, narzędzia i materiały pracy - urządzenia i sprzęt laboratoryjny właściwy dla rodzaju prowadzonych badań, komputer i sprzęt biurowy, budynek trzypiętrowy bez windy, wejście główne do budynku po jednym stopniu, stanowisko pracy znajduje się na parterze budynku, pomieszczenia sanitarne nieprzystosowane dla osób poruszających się na wózkach.

Zakres zadań

  • nadzorowanie i koordynowanie prac Punktu Przyjęć Próbek,
  • dokonywanie przeglądu zleceń na wykonanie badania,
  • nadzorowanie poprawności przyjmowania próbek do badań oraz ich rejestracji,
  • zapewnienie prawidłowego oznakowania próbek do badań,
  • realizowanie założeń polityki jakości i procedur,
  • prowadzenie nadzoru nad wyposażeniem pomiarowym.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe weterynaryjne, chemiczne, biologiczne
doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego
  • znajomość ustawy o Inspekcji Weterynaryjnej,
  • znajomość technik laboratoryjnych,
  • przeszkolenie w zakresie Systemu Zarządzania Jakością wg normy ISO 17025,
  • umiejętność kierowania zespołem,
  • umiejętność rozwiązywania konfliktów,
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe