Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik Produkcji

FERROPLAST Zbigniew Rybicki
Świdwin
praca stacjonarna
6594 dni temu

Ogłoszenie numer: 19734, z dnia 2006-04-28

Firma zajmuje się szeroko pojętą produkcja metalową na potrzeby motoryzacji, budownictwa, ochrony środowiska, transportu. W ramach kooperacji z TRS rozpoczęto produkcję naczep specjalistycznych do ciągników siodłowych.

Miejsce pracy: Świdwin

Opis stanowiska

kierowanie działem obróbki plastycznej i spawania, wyposażonym w wykrawarki laserowe, prasy krawędziowe CNC,robot spawalniczy i inne urządzenia

Wymagania

Wykształcenie średnie lub wyższe w zakresie obróbki metalu, kilkuletnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym,umiejętności organizacyjne, znajomość programów CAM, CAD( Auto CAD,Solid Edge,EdgeCAM), język angielski lub niemiecki

Oferujemy

stałą pracę, dobre wynagrodzenie, mieszkanie zakładowe