Kierownik Projektów

DB Cargo Polska S.A.

Rybnik

1 dzień temu

Czas na DB - dołącz do zespołu DB Cargo Polska i realizuj z nami naszą misję, wizję i wartości! To dzięki naszym pracownikom jesteśmy wiodącym dostawcą usług logistycznych w Europie centralnej.
DB Cargo Polska S.A. oferuje pracę na wyżej wymienionym stanowisku w Rybniku w Dziale Projektów i Rozowju.

Opis stanowiska

  • prowadzenie projektów przebudowy wagonów oraz modernizacji istniejące taboru kolejowego - wagony towarowe
  • odpowiedzialność za wykonywanie harmonogramów oraz prezentacji wdrażania nowych projektów
  • organizacja spotkań i tworzenie raportów
  • współpraca z działem technicznym w zakresie wdrażania produkcji zgodnie z wymaganiami klienta
  • analiza dostarczonej dokumentacji oraz umów
  • analiza kosztowa projektów -tworzenie kalkulacji

Profil kandydata

  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie w prowadzeniu projektów z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku
  • wysokie zdolności komunikacyjne i organizacyjne
  • znajomość zasad Lean Manufacturing
  • umiejętność pracy w grupie
  • sumienność, terminowość i kreatywność
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Atrakcyjna oferta szkoleń dla pracowników
  • Dofinansowanie do kolonii i "zielonej szkoły" dla dzieci
  • Dofinansowanie do studiów
  • Kursy Językowe
  • Pakiet Sportowy OKsystem
  • Prywatna opieka medyczna
  • Wczasy pod gruszą

Przyślij nam swoje zgłoszenie (CV) za pomocą przycisku

Poznaj

DB Cargo Polska S.A. jest częścią wiodącego towarowego przewoźnika kolejowego w Europie DB Cargo AG, łączącego spółki kolejowych przewozów towarowych, należące do Deutsche Bahn - jednej z największych grup logistycznych na świecie. DB Cargo jest obecna niemal na wszystkich krajowych rynkach europejskich, od Hiszpanii po Rosję, od Szwecji po Włochy. W 2019 roku przyznano nam statuetkę FRIENDLY WORKPLACE oraz godło Solidnego Pracodawcy.

Proces rekrutacji

Krok Aplikacja online
Krok Rozmowa telefoniczna
Krok Spotkanie rekrutacyjne
Krok Wynik rekrutacji
Krok Witamy w DB Cargo Polska