Kierownik projektu – przedstawiciel handlowy

XERVON Polska Sp.z o.o.

Gdańsk

32 dni temu

XERVON jest wiodącym dostawcą usług w zakresie rusztowań oraz izolacji przemysłowych dla przemysłu i budownictwa na rynku międzynarodowym w Polsce obecny jest od 1996 roku.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: pomorskie / Gdańsk

Zadania:
  • pozyskiwanie klientów
  • utrzymywanie stałych relacji z klientami
  • udział w pozyskiwaniu zleceń
Wymagania:
  • wykształcenie budowlane
  • cechy osobowe do zarządzania zespołem pracowników i utrzymania dobrych relacji z klientem
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • mile widziane doświadczenie w nadzorze robót rusztowaniowych oraz uprawnienia budowlane
Oferujemy:
  • stałą pracę w dużej, międzynarodowej, stabilnej firmie
  • możliwość rozwoju i awansu
  • niezbędne narzędzia pracy: samochód, telefon, laptop
  • wynagrodzenie do uzgodnienia

Zachęcamy do kandydowania osoby z branż pokrewnych: szalunki, zbrojenia, rurociągi, konstrukcje stalowe itp.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)