Kierownik Projektu

Aures Sp. z o.o.

Sosnowiec

2 dni temu

Ogłoszenie numer: 3383282, z dnia 2020-07-04

Aures jest spółką działającą w obszarze "automotive", zlokalizowaną w południowej Polsce, w bliskim sąsiedztwie dużego okręgu przemysłowego. Prawie 20 – letnie doświadczenie we współpracy z największymi producentami samochodów w Polsce postawiło nas na pozycji lidera w wytwarzaniu elementów z tworzyw sztucznych dla przemysłu motoryzacyjnego.

Miejsce pracy: śląskie / Sosnowiec

Opis stanowiska

  • Zarządzanie projektem zgodnie z wewnętrzną metodyką zarządzania projektami,
  • Odpowiedzialność za projekt od momentu nominacji (rozpoczęcia projektu) do momentu rozpoczęcia produkcji seryjnej,
  • Odpowiedzialność za terminową realizację projektu oraz nadzór nad jego budżetem,
  • Przygotowanie dokumentacji projektowej,
  • Przygotowanie planu wdrożenia produktu zgodnie z wymaganiami klienta oraz wewnętrznymi procedurami firmy,
  • Zarządzanie zespołem projektowym (dedykowanym i tym wynikającym ze struktury macierzowej),
  • Kontakt z Klientem na każdym etapie projektu w tym udział w spotkaniach projektowych w siedzibach Klientach,
  • Raportowanie osiąganych postępów i wyników,
  • Przygotowywanie i prowadzenie przeglądów i spotkań dotyczących statusu projektu,
  • Inicjowanie i nadzorowanie procesu analizy i rozwiązywania problemów.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Znajomość zasad i metodyk zarządzania projektami,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny,
  • Znajomość procedur APQP oraz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży automotive będzie dodatkowym atutem,
  • Dobra znajomość obsługi pakietu MS Office oraz MS Project,
  • Umiejętność zarządzania zespołem i prowadzenia spotkań, również w środowisku międzynarodowym,
  • Kreatywność, innowacyjność, umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Umiejętność planowania i organizacji pracy,
  • Gotowość do wyjazdów służbowych (posiadanie prawo jazdy kat. B).

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Narzędzia niezbędne do pracy,
  • Możliwość realizacji ciekawych projektów.

Aby móc rozpatrzyć przesłaną aplikację podczas kolejnych naborów prosimy o zamieszczenie w jej treści informacji:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacji."

Informujemy, iż Administratorem Państwa danych przetwarzanych w ramach rekrutacji jest AURES Sp. z o.o. (Sosnowiec, 41-200, ul. Mikołajczyka 50), który wyznaczył Inspektora ochrony danych (e-mail: iod@aures.pl).

Państwa dane w zakresie wskazanym w art. 221 § 1 Kodeksu Pracy przetwarzane będą w celu realizacji obecnego procesu rekrutacji, natomiast inne dane (w tym kontaktowe) na podstawie zgody, która może zostać odwołana w dowolnym czasie.

Aures Sp. z o.o. będzie przetwarzał dane osobowe w przyszłych procesach rekrutacji, jeśli wyrażą Państwo na to zgodę, która może zostać odwołana w dowolnym czasie.

Państwa dane zgromadzone w obecnym procesie rekrutacyjnym będą przechowywane do zakończenia procesu rekrutacji, a w przypadku wyrażonej zgody na wykorzystanie danych w przyszłych rekrutacjach dane będą wykorzystywane przez 12 miesięcy.

Odbiorcami danych będą podmioty zajmujące się obsługą Administratora w zakresie usług informatycznych.

Masz prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Podanie danych w zakresie wskazanym w art. 221 § 1 Kodeksu Pracy jest niezbędne aby uczestniczyć w rekrutacji. Podanie innych danych jest dobrowolne.

Poznaj

Aures jest spółką działającą w obszarze "automotive", zlokalizowaną w południowej Polsce, w bliskim sąsiedztwie dużego okręgu przemysłowego. Prawie 20 – letnie doświadczenie we współpracy z największymi producentami samochodów w Polsce postawiło nas na pozycji lidera w wytwarzaniu elementów z tworzyw sztucznych dla przemysłu motoryzacyjnego.

Poznaj stanowisko: Kierownik Projektu
Kierownik projektu jest to osoba najbardziej odpowiedzialna za powstanie i efekt końcowy wyznaczonego projektu, czyli planuje, harmonogramuje, dba o realizację i kontroluje zadania potrzebne do osiągnięcia ostatecznego celu projektu. Warto podkreślić, iż zakres obowiązków tego pracownika w głównej mierze zależy od projektu, m.in. jest to.: zarządzanie projektem, od pomysłu do gotowego produktu, zarządzanie zespołem ...
Praca Kierownik Projektu