Kierownik robót drogowych (z uprawnieniami drogowo-konstrukcyjnymi)

Remitent sp. z o. o.

Pomorskie

1 dzień temu

Wykonujemy roboty związane z:
  • wykonaniem sieci zewnętrznych: kan.sanitarna, kan.deszczowa, sieci
  • wodociągowe i pożarowe sieci gazowe (wraz z montażem armatury)
  • kan. podposadzkowa
  • wykonanie montażu separatorów, komór, pompowni
  • wykonanie montażu zbiorników retencyjnych itp.
  • wykonaniem prac na  obiektach typu: galerie handlowe, centra logistyczne, zakłady przemysłowe,
  • osiedla mieszkaniowe, centra biurowo - wystawiennicze
  • obiekty drogowe i mostowe

Miejsce pracy: Cała Polska

Opis stanowiska:
  • bezpośrednie nadzorowanie jakości realizowanych robót
  • koordynacja i podział robót na powierzonym odcinku
  • planowanie potrzeb w zakresie sił i środków produkcji
  • bieżące monitorowanie założonego budżetu
  • uczestnictwo przy negocjacjach i wyborze podwykonawców
  • prowadzenie dziennika budowy
Oczekiwania:
  • wykształcenia wyższego technicznego o profilu drogowym
  • posiadania uprawnień do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności drogowej i konstrukcyjnej
  • minimum trzyletniego doświadczenia zawodowego na stanowisku kierownika robót
  • biegłej obsługi komputera (MS Project, AutoCAD),
  • mobilności i dyspozycyjności
Oferujemy:
  • możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwój w strukturze naszej organizacji
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • niezbędne narzędzia pracy
  • pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole
Siedziba firmy znajduje się w Mysłowicach.
Miejsce pracy (cała Polska) - województwa w rejonie południowej Polski.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Poznaj

Kierownik robót budowlanych odpowiada za prawidłowe, zgodne z przyjętymi zasadami prowadzenie robót budowlanych oraz przestrzeganie prawa budowlanego. Do jego zadań należy również rozdzielanie zadań pracownikom oraz nadzór nad podwykonawcami. Osoba zatrudniona na tym stanowisku nadzoruje terminowość wykonywanych prac oraz realizację budowy zgodnie z założonym harmonogramem i budżetem. Często kierownik robót ...
Praca Kierownik robót budowlanych