Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Kierownik Robót Sanitarnych

NES Global Talent

Gdańsk

66 dni temu

NES Global Talent jest firmą rekrutacyjną specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja.

Dla naszego klienta - Generalnego Wykonawcy instalacji sanitarnych i elektrycznych - poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk

Opis stanowiska:
  • Analiza techniczna i ilościowa dokumentacji,
  • Kierowanie i nadzór nad prowadzonymi pracami,
  • Zarządzanie zespołem pracowników,
  • Budowa i kontrola harmonogramów,
  • Prowadzenie czynności odbiorowych.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe, preferowany kierunek: inżynieria środowiska,
  • Uprawnienia budowlane wykonawcze do prowadzenia robót bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie instalacji sanitarnych,
  • Doświadczenie w bezpośrednim wykonawstwie projektów sanitarnych (wentylacja, klimatyzacja, etc),
  • Znajomość MS Office, AutoCad.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • bogaty pakiet benefitów,
  • interesującą pracę w dynamicznym środowisku i duże możliwości rozwoju zawodowego,
  • samochód służbowy,
  • premie kwartalne.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Kierownik robót budowlanych

Kierownik robót budowlanych odpowiada za prawidłowe, zgodne z przyjętymi zasadami prowadzenie robót budowlanych oraz przestrzeganie prawa budowlanego. Do jego zadań należy również rozdzielanie zadań pracownikom oraz nadzór nad podwykonawcami. Osoba zatrudniona na tym stanowisku nadzoruje terminowość wykonywanych prac oraz realizację budowy zgodnie z założonym harmonogramem i budżetem. Często kierownik robót ...
Kierownik robót budowlanych Praca Kierownik robót budowlanych

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (799)
Wałbrzych (56)
Legnica (126)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (189)
Toruń (109)
Lubelskie:
Lublin (230)
Chełm (40)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (988)
Tarnów (59)
Nowy Sącz (43)
Mazowieckie:
Warszawa (2181)
Radom (176)
Płock (49)
Opolskie:
Opole (188)
Nysa (65)