Kierownik Robót

NES Global Talent

Warmińsko-mazurskie

7 dni temu

NES Global Talent jest firmą rekrutacyjną specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja.

Zakres obowiązków

  • Realizacja projektów inwestycyjnych o charakterze infrastrukturalnym i przemysłowym, w tym tłocznie gazu, stacje gazowe oraz gazociągi wysokiego ciśnienia.
  • Bezpośredni nadzór nad realizacją robót w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną i harmonogramy
  • Zarządzanie zespołem pracowniczym
  • Koordynacja prac podwykonawców
  • Przygotowywanie i monitorowanie budżetów realizowanych projektów
  • Optymalizacja kosztów prowadzonych inwestycji
  • Zarządzanie sprzętem własnym i wynajętym na potrzeby realizowanych kontraktów
  • Nadzór nad dokumentacją kontraktową
  • Współpraca z inwestorami i konsorcjantami
  • Współpraca przy przygotowywaniu ofert przetargowych

Wymagania:

  • Uprawnienia budowlane bez ograniczeń do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych
  • Doświadczenie zawodowe przy realizacji co najmniej jednego zamówienia polegającego na budowie lub przebudowie lub remoncie stacji gazowej wysokiego ciśnienia lub gazociągu stalowego wysokiego ciśnienia
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe polegające na należytym i osobistym udziale w realizacji projektów w charakterze Kierownika Robót
  • Mile widziane świadectwo kwalifikacji uprawniające do zajmowania się dozorem i eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci w grupie 1, 2 i 3
  • Wykształcenie techniczne budowlane
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność zarządzania i prowadzenia pracy zespołowej
  • Inicjatywa i innowacyjne podejście do rozwiązywania problemów
  • Dyspozycyjność i elastyczność
  • Dokładność, cierpliwość, skrupulatność i terminowość w realizacji działań
  • Miejscem wykonywania pracy są budowy na terenie całego kraju

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie i pewnego pracodawcę
  • różnorodność zadań i interesujące wyzwania zawodowe
  • pokrycie kosztów zakwaterowania w trakcie pobytu na zorganizowanych budowach
  • opiekę medyczną w sieci placówek medycznych MEDICOVER
  • samochód służbowy
  • przyjazną atmosferę pracy

Prosimy przesyłać aplikacje za pomocą przycisku:

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Kierownik Budowy
Kierownik budowy jest to osoba czuwająca nad prawidłowym procesem realizacji budowy lub robót budowlanych. Pracownik ten reprezentuje wykonawcę. Podstawowe obowiązki kierownika budowy wymienione są w art. 22 PB, natomiast art. 23 PB określa jego prawa. Do podstawowych obowiązków kierownika budowy należy, m.in.: kontrola i nadzór nad prawidłową realizacją robót budowlanych (np. roboty ziemnie, ciesielskie, ...
Praca Kierownik Budowy