Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik Salonu

FEMESTAGE Eva Minge Sp. z o.o.

Kraków Galeria Kazimierz

105 dni temu

Femestage Eva Minge Sp. Z o.o.
poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków Galeria Kazimierz

Pełen etat/ umowa o pracę

Opis stanowiska:
  • kompleksowe zarządzanie podległym salonem zgodnie ze standardami firmy,
  • realizacja wyznaczonego planu sprzedaży,
  • budowanie i motywowanie zespołu, dbanie o jego rozwój,
  • planowanie i organizacja codziennej pracy zespołu,
  • analiza oraz realizacja założonych wskaźników KPI,
  • praca z produktem w oparciu o wyniki sprzedaży i standardy VM,
  • profesjonalna obsługa klienta, budowanie i umacnianie relacji z klientem,
  • doradztwo w zakresie sprzedawanego asortymentu,
  • raportowanie i współpraca z centralą firmy
Wymagania:
  • doświadczenie w zarządzaniu salonem i zespołem sprzedażowym, najlepiej w branży odzieżowej
  • umiejętność analizowania raportów sprzedaży oraz wskaźników,
  • zainteresowanie modą oraz wysokie standardy obsługi klienta,
  • umiejętność motywowania zespołu oraz budowania pozytywnych relacji,
  • zdolności przywódcze, entuzjazm, zaangażowanie oraz silna motywacja,
  • znajomość pakietu MS OFFICE,
  • elastyczność i dynamika w działaniu,
Oferujemy:
  • ciekawą pracę w branży modowej
  • motywujący system premiowy
  • rabaty pracownicze
  • możliwość rozwoju zawodowego
Poznaj stanowisko: Kierownik Salonu
Kierownik salonu, jak sugeruje sama nazwa stanowiska jest osobą zarządzającą funkcjonowaniem salonu sprzedażowego w szerokim tego sformułowania znaczeniu. Kierownik nadzoruje, koordynuje i kontroluje prace podległego personelu, zatrudnionego w obrębie salonu, kreuje politykę sprzedażową i reklamową salonu, zarządza zatrudnieniem i rekrutacją nowych pracowników salonu, etc. Osoba obsadzona na tym stanowisku, w zależności od ...
Praca Kierownik Salonu