Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik Serwisu

Klient portalu Praca.pl
Skoczów
praca stacjonarna
1740 dni temu

Ogłoszenie numer: 2579718, z dnia 2019-08-02

Autoryzowany Serwis Samochodów Ciężarowych przyjmie do pracy osobę na stanowisko:

Miejsce pracy: Skoczów

Opis stanowiska

  • Koordynowanie i organizacja pracy Działu Serwisu
  • Nadzorowanie wyników pracy
  • Nadzór nad standardem obsługi posprzedażnej oraz wsparcie Pracowników
  • Współpraca z pracownikami firmy
  • Budowanie wizerunku marki serwisu na rynku lokalnym

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku - warunek konieczny,
  • Wiedza i zainteresowanie związane motoryzacją
  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność
  • Wykształcenie wyższe (dodatkowym atutem będzie profil techniczny/motoryzacyjny)

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowiska pracy;
  • Interesującą pracę w nowoczesnej firmie;
  • Możliwość rozwoju zawodowego - szkolenia na stanowisku pracy.
  • Niezbędna narzędzia pracy (laptop, telefon, samochód)
  • Szkolenia na stanowisku pracy