Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik Sklepu

UNI-SPORT SP. Z O.O.

Gdańsk - Galeria Bałtycka

62 dni temu

Jesteśmy grupą ludzi z górską pasją, od 1996 specjalizujemy się w dystrybucji sprzętu wspinaczkowego, outdoorowego oraz sportowego. Na przestrzeni lat staliśmy się solidnym oraz sprawdzonym dystrybutorem marek Mammut, Singing Rock i Nitro. Dołącz do nas i dziel z nami swoją pasję.

Poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk - Galeria Bałtycka

Twoje zadania:
  • kompleksowe zarządzanie sklepem i sprzedażą
  • realizacja wyznaczonego planu sprzedaży
  • efektywne zarządzanie podległym personelem, w tym rekrutacją, wdrażaniem, motywowaniem i zapewnianiem rozwoju
  • budowanie trwałych relacji z Klientami w oparciu o najwyższe standardy obsługi
  • zapewnienie przestrzegania procedur wewnętrznych
  • dbałość o wygląd salonu zgodny z VM
  • budowanie wizerunku firmy, zgodnie z jej polityką
 Oczekujemy od Ciebie:
  • doświadczenia w zarządzaniu sklepem
  • umiejętności zarządzania personelem
  • znajomości technik sprzedaży
  • dynamizmu i zdecydowania w działaniu
  • silnej orientacji na cel
  • umiejętności radzenia sobie w trudnych sytuacjach
  • analitycznego myślenia
  • wysokich zdolności interpersonalnych i organizacyjnych
  • pasji, pozytywnego nastawienia i dużej dawki uśmiechu

Jeśli masz górskie bądź wspinaczkowe „zacięcie" - będzie to Twoim sporym atutem.

Oferujemy:
  • pracę pełną wyzwań, w przyjaznej atmosferze, w młodym i dynamicznym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • udział w ciekawych projektach
  • umowę o pracę z wynagrodzeniem rosnącym wraz z wynikami sprzedażowymi (podstawa + premia)
  • premie świąteczne
  • zakupy pracownicze w atrakcyjnych cenach
  • ubezpieczenie na życie
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."
Poznaj stanowisko: Kierownik Sklepu
W najbardziej ogólnym ujęciu obowiązki kierownika sklepu są bardzo podobne do tych, które spoczywają na osobie zatrudnionej w charakterze kierownika salonu, z tą jedynie różnicą, że sklepem nazywamy zazwyczaj lokal handlowy, podczas, gdy salonem może być także punkt usługowy. Osoba obsadzona na tym stanowisku jest odpowiedzialna za organizowanie formalnego zaplecza dla funkcjonowania sklepu, nadzorowanie personelu ...
Praca Kierownik Sklepu