Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik Spedycji Międzynarodowej

PBSG Spółka Komandytowa
Gdańsk
praca stacjonarna
1667 dni temu

Ogłoszenie numer: 2682728, z dnia 2019-10-02

PBSG Limited (KRAZ 18735) to profesjonalna agencja będąca częścią grupy PBSG Limited z siedzibą główną w Londynie. Firma działa na rynku od 2012 roku i zajmuje się rekrutacjami pracowników różnego szczebla w wielu sektorach poza granicami Polski, głównie w krajach anglojęzycznych.

Obecnie dla swojego klienta, firmy transportowo-spedycyjnej, poszukuje odpowiednich kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy w oddziale firmy w Gdańsku na stanowisku:

Miejsce pracy: Gdańsk

Opis stanowiska

  • aktywne poszukiwanie przewoźników i klientów oraz współpraca z obecnymi
  • prowadzenie negocjacji,
  • współpraca z oddziałami firmy,
  • kierowanie kilkuosobowym zespołem podległych pracowników, wyznaczanie targetów oraz kontrola nad ich realizacją,
  • analiza kosztów współpracy z przewoźnikami i klientami,
  • organizacja, koordynacja i kontrola całości działań operacyjnych,
  • nadzór nad realizacją budżetu,
  • ogólna administracja i rozwiązywanie codziennych problemów,
  • budowanie długotrwałych relacji z klientami poprzez wypracowywanie najwyższych standardów pracy oraz jakości świadczonych usług,
  • raportowanie i odpowiedzialność za wyniki sprzedaży.

Wymagania

  • doświadczenie w pracy w obszarze transportu międzynarodowego, spedycji,
  • doświadczenie związane ze sprzedażą usług spedycyjnych, również przy pozyskiwaniu przewoźników,
  • znajomość przepisów transportowych,
  • bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność logicznego myślenia i planowania,
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera, praca z aplikacjami MC Office oraz branżowym oprogramowaniem,
  • gotowość do aktywnego osiągania wyznaczonych celów i wyników,
  • bardzo dobra znajomość branży, wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom rozwoju firmy, kreatywność w działaniu, innowacyjność oraz profesjonalizm,
  • komunikatywność, staranność, zorganizowanie, charyzma, energia, przedsiębiorczość oraz nastawienie na cel.

Oferujemy

  • pracę w międzynarodowej firmie,
  • doskonałą atmosferę w pracy w zgranym zespole,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • samodzielne, pełne wyzwań i satysfakcji z osiąganych wyników stanowisko,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz odpowiednio motywujące wynagrodzenie.