Kierownik Sprzedaży
Leon Witas Spółka Jawna
mazowieckie
kierownik/koordynator
pełny etat
umowa o pracę
2 dni temu
Kierownik Sprzedaży
Miejsce pracy: woj. mazowieckie

PRODUCENT ALUMINIOWYCH OŚCIEŻNIC ORAZ SYSTEMÓW DO DRZWI PRZESUWNYCH ZATRUDNI PRACOWNIKA NA STANOWISKO:


Kierownik Sprzedaży


Opis stanowiska:
 • tworzenie i realizacja planów sprzedażowych- budowanie strategii sprzedaży
 • aktywne pozyskiwanie kontrahentów (klientów)
 • obsługa klientów - negocjowanie warunków sprzedaży, ofertowanie
 • koordynacja i nadzór nad pracą ekip montażowych
 • współpraca z innymi działami w firmie
 • praca w terenie
Wymagania:
 • wykształcenie min. średnie;
 • znajomość rynku ogólno-budowlanego
 • min. 3-letnie doświadczenie w branży stolarki otworowej
 • doświadczenia we współpracy z klientami
 • łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów handlowych
 • duża dyspozycyjność
 • samodzielność, zaangażowanie, uczciwość sumienność
 • prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
 • dużą niezależność
 • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
 • stabilne warunki zatrudnienia (forma jest do uzgodnienia: umowa o pracę + warunki prowizyjne)
 • niezbędne narzędzia do wykonywania obowiązków (samochód służbowy, telefon, laptop)
 • ubezpieczenie grupowe, pakiet medyczny, karta Multisport

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.
Aplikuj szybko
?  Co oznacza „Aplikuj szybko”?
„Aplikuj szybko” oznacza, że jednym kliknięciem zaaplikujesz na ogłoszenie. Pracodawca otrzyma CV użyte przez Ciebie przy wcześniejszym aplikowaniu lub ostatni dodany przez Ciebie plik w Moje CV. Aby skorzystać z funkcji “Aplikuj szybko” musisz być zalogowany.

Poznaj

Leon Witas Spółka Jawna

Firma Leon zrodziła się z zamiłowania do czystej i prostej formy oraz nowoczesnych rozwiązań. Chęć tworzenia innowacyjnych systemów drzwiowych sprawiła, że rozrastające się portfolio firmy, po 20 latach jej działalności, ma do zaoferowania spory wachlarz możliwości adaptacji pomieszczeń. Owocna współpraca z projektantami wnętrz i architektami powoduje, że jesteśmy rozpoznawalną, nie tylko na rynku polskim, marką, która wciąż zyskuje nowych klientów. Źródłem inspiracji dla nas są przede wszystkim klienci. To oni decydują o wyglądzie pomieszczenia, w którym znajdą się nasze drzwi, a co za tym idzie projektują je razem z nami, niejednokrotnie pozostawiając w tyle wyznaczane przez konkurencję standardy. Zaangażowanie oraz indywidualizm w podejściu do klienta, jak również chęć rozwoju i odwaga we wprowadzaniu nowych projektów sprawiły, że naszym systemom drzwiowym przyznano szereg aprobat technicznych potwierdzających zdobytą przez nas wiedzę. Docenieni zostaliśmy także przez grono instytucji związanych z branżą architektoniczną i designem, dzięki czemu marka Leon staje się jeszcze bardziej atrakcyjna.

O nas

Chcemy sprostać wymaganiom naszych najbardziej wymagających klientów, dlatego z pasją realizujemy śmiałe autorskie pomysły podnoszące rangę firmy na rynku polskim i zagranicznym. Współpraca z architektami, autoryzowanymi sprzedawcami i montażystami – to nasza gwarancja profesjonalizmu, a realizacja prestiżowych obiektów potwierdza niekwestionowaną jakość i precyzję. Troszczymy się o swoich klientów, starając się spełniać ich najbardziej śmiałe oczekiwania. Zapewniamy rzetelną i partnerską współpracę, krótkie terminy realizacji zamówień, wykonawstwo produktów „na wymiar” oraz fachowy montaż i konkurencyjne ceny. Specyfiką firmy jest tworzenie wyrobów łączących aluminium, drewno i szkło, co w nowoczesny sposób pozwala kształtować przestrzenie mieszkalne i biurowe.

Tradycja

Ościeżnice niewidoczne, systemy przesuwne oraz drzwi chowane w ścianę marki Leon znajdują się w setkach domów nie tylko w Polsce, ale również poza jej granicami. Dbamy o to, aby nasze produkty broniły się same nie tylko jakością, użytymi materiałami czy doświadczeniem, ale również tym, iż stoi za nimi ponad 20-letnia tradycja firmy.

Wiarygodność

Szereg zdobytych aprobat, wciąż powiększające się portfolio firmy oraz obecność w mediach branżowych i zdobyte nagrody – wszystko to sprawia, że firma Leon jest wiarygodnym partnerem dla swoich klientów.

Nowoczesność

Leon jest marką bardzo dobrze zaprojektowanych produktów. Nasze ościeżnice ukryte, systemy naścienne, kasety do drzwi chowanych w ścianę oraz ościeżnice regulowane cechuje nad wyraz wysoka jakość, a co za tym idzie, uznanie ze strony klientów. Projektując, przywiązujemy wagę do najdrobniejszych detali, tak aby stworzyć niestandardowe i nowoczesne rozwiązania.

Podobne oferty