Kierownik Utrzymania Ruchu

Klient portalu Praca.pl

Dąbrowa Górnicza

6 dni temu

Ogłoszenie numer: 3010433, z dnia 2020-02-12

Miejsce pracy: śląskie / Dąbrowa Górnicza

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • zarządzanie działem utrzymania ruchu
  • planowanie i wdrażanie nowych rozwiązań
  • nadzór nad bezpiecznym i sprawnym działaniem parku maszynowego
  • zapewnienie ciągłości produkcji
  • koordynowanie i nadzorowanie działań zapobiegawczych i naprawczych w celu zagwarantowania optymalnej wydajności produkcyjnej
  • kontrola kosztów napraw
  • planowanie harmonogramu przeglądów i remontów oraz konserwacji maszyn i urządzeń
  • raportowanie i analiza danych technicznych na potrzeby zakładu

Wymagania

  • min. 5 – letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym
  • wykształcenie wyższe techniczne
  • uprawnienia SEP do 1kV lub wyższe
  • znajomość zagadnień z zakresu automatyki, elektryki, elektroniki, mechaniki
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • samodzielność, odpowiedzialność

Oferujemy

  • wymagającą dużej samodzielności i pełną wyzwań  pracę
  • stabilne zatrudnienie
Poznaj stanowisko: Kierownik Utrzymania Ruchu
Kierownik utrzymania ruchu jest osobą zatrudnioną w przedsiębiorstwie produkcyjnym i odpowiedzialną za zapewnienie ciągłości procesów produkcyjnych. Jako że pierwszym czynnikiem mogącym zakłócić tę ciągłość jest uszkodzenie jednego z urządzeń, biorących udział w produkcji, kierownik utrzymania ruchu koordynuje i nadzoruje bieżącą konserwację sprzętu i jego naprawy. Kierownik opracowuje harmonogram okresowych ...
Praca Kierownik Utrzymania Ruchu