Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Kierownik zespołu

Asseco Data Systems S.A.

Gdańsk

43 dni temu

Asseco Data Systems S.A. to przede wszystkim ludzie – specjaliści w swoich dziedzinach i ich rosnące z każdym dniem doświadczenie. Atrakcyjne zawodowe wyzwania i możliwości oraz wsparcie ze strony firmy –  to u nas norma. Nie realizujemy projektów prostych i łatwych, dlatego zatrudniamy najlepszych, a rekrutacja nie należy do najłatwiejszych. Ale kiedy już przyjmiemy nowego członka zespołu, dbamy o to, aby był zmotywowany do działania i doceniony za ciężką pracę. Nasi pracownicy nie mają szansy poznać, czym jest stagnacja i nuda w pracy. Przydzielamy ich do różnorodnych projektów, przy których pełnią zróżnicowane role, aby mogli rozwijać swoje kompetencje.

Nie czekaj – już dziś złóż swoją aplikację, chętnie Cię poznamy.

Miasto: Gdańsk

Obszar Administracji Terenowej Asseco Data Systems odpowiada za współpracę z Samorządami: miastami i ich jednostkami podległymi, powiatami, urzędami marszałkowskimi, placówkami oświatowymi oraz spółkami komunalnymi. Tworzy i wdraża oprogramowanie wspomagające pracę urzędów administracji samorządowej. Nasz cel to zmiana obrazu polskiej administracji.

Zadania:
  • Planowanie i koordynowanie pracy niewielkiego zespołu produkcyjnego złożonego z architekta, programistów i testerów, odpowiedzialnego za rozwój i utrzymanie produktów będących elementem Platformy Miejskiej
  • Wspomaganie zespołu w realizacji prac zgodnie z metodykami zwinnymi prowadzenia projektów
  • Przygotowanie zestawień i raportów wyników zespołu
  • Wprowadzanie usprawnień do procedur i metod pracy zespołu
  • Ścisła współpraca z kierownikami innych zespołów produkcyjnych
  • Utrzymywanie wskaźników jakościowych i wydajnościowych na wysokim poziomie
  • Dbanie o rozwój pracowników
Oczekiwania:
  • Min. 2 lata doświadczenia w zarządzaniu zespołem produkcyjnym z branży IT
  • Praktyczna znajomość zwinnych metodyk zarządzania projektami – Agile
  • Znajomość procesów rozwoju oprogramowania
  • Wykształcenie wyższe, preferowane techniczne z obszaru IT
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie literatury branżowej
  • Silna orientacja na cel
  • Zdolności interpersonalne i przywódcze
  • Poczucie odpowiedzialności za team i jego wyniki
  • Zdolność analitycznego myślenia i otwartość na poszukiwanie nowych rozwiązań
  • Chęć ciągłego rozwoju
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę
  • Dużą swobodę w działaniu
  • Benefity pozapłacowe (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa, fundusz kulturalny, nauka języka angielskiego, darmowa kawa i owoce)
  • Wynagrodzenie podstawowe + premię
Przyjdź do nas! - zobacz czym się zajmujemy:
Dokumenty powinny zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Spółkę Asseco Data Systems S.A. z siedzibą w Gdyni ul. Żwirki i Wigury 15 zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych. Przekazuję moje dane dobrowolnie mając świadomość, że w każdej chwili przysługuje m prawo wglądu do moich danych oraz ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacyjnych Spółki Asseco Data Systems S.A. i spowoduje niezwłoczne usunięcie moich danych.”

Poznaj

Asseco Data Systems S.A. zatrudnia ponad 900 pracowników. Są wśród nich analitycy, projektanci, programiści, testerzy i wdrożeniowcy, posiadający certyfikaty potwierdzające ich kompetencje w zakresie produkcji oprogramowania i zarządzania projektami.

Mamy do zaoferowania wiele interesujących ofert pracy w 13 biurach w Polsce Realizujemy ciekawe i ambitne projekty informatyczne dla przedsiębiorstw oraz instytucji administracji samorządowej. Oferujemy pracę w  dynamicznie rozwijającej się organizacji, mamy do zaoferowania wiele różnorodnych stanowisk pracy. Poszukujemy analityków, projektantów, programistów, testerów i wdrożeniowców, a także handlowców, szkoleniowców i wielu innych specjalistów.

Poznaj stanowisko: Kierownik zespołu

Osoba zatrudniona na tym stanowisku jest odpowiedzialna za koordynację pracy działu IT. Do jego obowiązków należy planowanie i rozdział zadań dla zespołów projektowych. Kierownik zespołu administruje również kontami użytkowników, bazami danych i systemami. Często jest on odpowiedzialny za wdrażanie procedur bezpieczeństwa zgodnych z wymogami firmy. Kierownik zespołu odpowiada również za współpracę z ...
Kierownik zespołu Praca Kierownik zespołu

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (733)
Wałbrzych (56)
Legnica (100)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (168)
Toruń (109)
Lubelskie:
Lublin (223)
Chełm (33)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (824)
Tarnów (51)
Nowy Sącz (39)
Mazowieckie:
Warszawa (1905)
Radom (151)
Płock (60)
Opolskie:
Opole (176)
Nysa (72)