Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik zmianowy

POLIKAT S.A.

Brzozów

120 dni temu

Ogłoszenie numer: 2613282, z dnia 2019-08-15

Firma o ugruntowanej od lat pozycji na polskim i europejskim rynku, producent stelaży meblowych, giętoklejonych elementów sklejkowych i sklejki płaskiej, POLIKAT S.A. poszukuje odpowiedniej osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: podkarpackie / Brzozów

Opis stanowiska

  • planowanie oraz nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu produkcyjnego;
  • zapewnienie dokumentacji procesu i realizowanych zamówień;
  • nadzór nad zaopatrzeniem materiałowym;
  • utrzymanie stałego poziomu jakości wytwarzanych produktów;
  • monitorowanie i kontrola wydajności procesu produkcji;
  • zarządzanie podległym zespołem pracowników i zapewnienie im prawidłowych warunków pracy BHP.

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie techniczne;
  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym;
  • mile widziane doświadczenie w produkcji drzewnej;
  • samodzielna i bardzo dobra organizacja pracy;
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów;
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem, produkcją;
  • Znajomość pakietu MS Office, w szczególności programu Microsoft Excel.

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy;
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji;
  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • atrakcyjne wynagrodzenie.
Poznaj stanowisko: Kierownik Zmiany
Kierownik Zmiany (Shift Manager) jest to osoba zarządzająca kadrą pracowników i produkcją. Do głównych obowiązków tego pracownika należy: określanie celów oraz ciągłe doskonalenie procesów produkcyjnych, inicjowanie i podejmowanie działań zmierzających do minimalizacji kosztów, zwiększenia poziomu efektywnego funkcjonowania firmy oraz wzrostu jakości oferowanych produktów. Ponadto, ...
Praca Kierownik Zmiany