Zobacz więcej ofert pracy

KIEROWNIKA SKLEPU

R.T. INVEST Sp. z o.o.
Dąbrowa Górnicza, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec
praca stacjonarna
4783 dni temu

Ogłoszenie numer: 145714, z dnia 2011-04-19

firma branży spożywczej zatrudniająca 1300 pracowników,
w związku z intensywną ekspansją w rejonie Śląska poszukuje do pracy w placówkach handlowych  w Dąbrowie Górniczej i Sosnowcu:

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec

Opis stanowiska

  • zarządzanie podległą placówką

Wymagania

  • wykszałcenie min. średnie
  • doświadczenie w kierowaniu zespołem
  • znajomość branży spożywczej
  • umiejętność obsługi komputera
  • kreatywność i inicjatywa w działaniu
  • dyspozycyjność

Oferujemy

  • dużą samodzielność działania i odpowiedzialność,
  • motywujące wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy,
  • stabilne miejsce pracy