Konserwator podestów ruchomych
DRIAL POLAND Sp. z o.o.
Sosnowiec
6 300 - 7 300 zł brutto/mies.
pracownik fizyczny
pełny etat
umowa o pracę
1 dzień temu

DRIAL WYNAJEM Sp. z o.o. z siedzibą w Rawie Mazowieckiej jest szybko rozwijającą się firmą, wynajmującą maszyny budowlane na terenie całej Polski.

 

Aktualnie poszukujemy:

Konserwator podestów ruchomych
Miejsce pracy: Sosnowiec
Opis stanowiska:
 • identyfikowanie awarii i przyczyn ich powstawania,
 • naprawy, przeglądy i konserwacja maszyn zgodnie z wytycznymi UDT,
 • wykonywanie przeglądów i drobnych napraw konserwacyjnych u klienta,
 • dbanie o porządek w miejscu pracy,
Wymagania:
 • mile widziane uprawnienia konserwatora wózków jezdniowych,
 • prawo jazdy kat. B,
 • umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy:
 • umowę o pracę,
 • bardzo dobrą atmosferę pracy,
 • szkolenia zawodowe,
 • płatne nadgodziny.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji.

 

 APLIKUJ TERAZ 

 

Administratorem Pani/Pana danych osobowych będzie DRIAL WYNAJEM sp. z o.o. Przemysłowa 4, 96-200 Rawa Mazowiecka.

Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Firma zastrzega sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.

Zastrzegamy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb bieżących i przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez firmę Drial Poland Sp. z o.o.. Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowana o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych będzie Drial Poland sp. z o.o. Katowicka 2,96-200 Rawa Mazowiecka. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Firma zastrzega sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.

Podstawa prawna:
pkt 32, pkt 42, pkt 43, pkt 171 preambuły, art. 4 pkt 11, art. 5 ust. 1 lit. b, art. 7 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE - Dz.U. UE. L. z 2016 r. Nr 119, str. 1
Aplikuj teraz

Poznaj

Drial Wynajem Sp.z o.o.

Drial Poland spółka z o.o. wynajem maszyn budowlanych jest szybko rozwijającą się firmą, oferującą do wynajęcia maszyny do prac na wysokościach, do prac instalacyjnych w przemyśle, do prac konstrukcyjnych, do prac konserwacyjnych i tym podobne. Zatrudniamy osoby zmotywowane, potrafiące z zaangażowaniem dążyć do celu - pozytywnie nastawione i lubiące działać. Drial Poland spółka z o.o. jest rzetelnym pracodawcą, któremu zależy, aby pracownicy lubili swoją pracę i byli dumni z osiąganych wyników

Podobne oferty