Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Konstruktor Elektryk

INTITEK Polska Sp. z o.o.

Warmińsko-mazurskie

99 dni temu

Najbardziej szalone projekty realizuje się poszerzając granice innowacji i postępu!

Zatrudniamy blisko 700 specjalistów we Francji, Polsce, Hiszpanii, Kanadzie, USA i Chinach. Grupa Intitek doradza i towarzyszy swoim Klientom w transformacji cyfrowej.

Intitek Polska ze swoimi oddziałami w Poznaniu, Gdańsku i Warszawie jest jednym z głównych graczy rynku outsourcingowego w Polsce. Działamy w obszarze specjalistycznych usług z zakresu IT oraz inżynierii.

TWOJE OBOWIĄZKI
  • Dobór urządzeń pomiarowych i przewodów
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
  • Rewizja dokumentacji technicznej zgodnie z wytycznymi klienta
  • Projektowanie/rysowanie schematów elektrycznych w zakresie dostawy AKPiA
WYMAGANIA
  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki: Elektryka, Elektronika, Automatyka i Robotyka lub pokrewne
  • Min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność czytania dokumentacji elektrycznej oraz schematów logicznych PLC
  • Znajomość Autodesk AutoCAD Electrical (lub doświadczenie w pracy w EPLAN/SEE Electrical)
  • Znajomość języka angielskiego w zakresie umożliwiającym pracę z dokumentacją techniczną
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

MILE WIDZIANE

  • Uprawnienia SEP do 1kV
  • Znajomość pakietu MS Office
OFERUJEMY
  • Pakiet relokacyjny
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia i rozwoju zawodowego w nowoczesnej firmie
  • Profesjonalne szkolenia
  • Udział w międzynarodowych projektach
  • Przyjazne środowisko pracy i miłą atmosferę
  • Elastyczny czas pracy

Poznaj

«Najbardziej szalone projekty realizuje się poszerzając granice innowacji i postępu!» Zatrudniamy blisko 700 specjalistów we Francji, Polsce, Hiszpanii, Kanadzie, USA i Chinach. Grupa Intitek doradza i towarzyszy swoim Klientom w transformacji cyfrowej w dziedzinach związanych z trzema obszarami: • Intitek for Industry : transport, energetyka, telekomunikacja, przemysł ciężki • Intitek for Manufacturing : projektowanie, realizacja i uruchamianie maszyn testujących • Intitek for People : web, aplikacje, IoT, big data W Grupie Intitek łączymy liczne zasoby i talenty osób, które codziennie tworzą innowacyjne rozwiązania w zakresie cyfryzacji. Zachęcamy do uwolnienia swojej kreatywności po to, by sprostać najbardziej wymagającym Projektom. Dołącz do naszego Happy Digital World! Intitek Polska ze swoimi oddziałami w Poznaniu, Gdańsku i Warszawie jest jednym z głównych graczy rynku outsourcingowego w Polsce. Działamy w obszarze specjalistycznych usług z zakresu IT oraz inżynierii.

Poznaj stanowisko: Konstruktor

Konstruktor to pracownik zaangażowany w działania na każdym etapie prac konstrukcyjnych, dotyczących danego projektu. Jego praca rozpoczyna się od zaprojektowania konstrukcji, wraz z przygotowaniem adekwatnych rysunków technicznych i dokumentacji, zawierającej wycenę poszczególnych elementów. Kolejnym etapem jest stworzenie prototypu lub prototypów, które następnie poddawane są testom, które ...
Konstruktor Praca Konstruktor

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (708)
Wałbrzych (42)
Legnica (66)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (160)
Toruń (79)
Lubelskie:
Lublin (113)
Chełm (16)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (903)
Tarnów (30)
Nowy Sącz (34)
Mazowieckie:
Warszawa (1852)
Radom (60)
Płock (36)
Opolskie:
Opole (120)
Nysa (19)