Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Puck
konstruktor maszyn i urządzeń technicznych

Fabryka Maszyn "POMECH" Sp. z o.o.
Puck
praca stacjonarna
6304 dni temu

Ogłoszenie numer: 26162, z dnia 2007-02-14

producent maszyn rolniczych, urządzeń technologii transportu (żwirownie, sortownie śmieci, itp.), konstrukcji stalowych

Miejsce pracy: Puck

Opis stanowiska

projektowanie maszyn i urządzeń opracowanie pełnej dokumentacji technicznej ścisła współpraca z działem produkcji

Wymagania

wykształcenie wyższe techniczne znajomość branży konstrukcji stalowych i budowy maszyn znajomośc AUTO CAD inicjatywa w działaniu dyspozycyjność doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku mile widziane

Oferujemy

stałe zatrudnienie w stabilnej firmie możliwość wdrożenia własnych pomysłów i rozwiązań