Praca.pl Praca Pomorskie Gdynia Programista Systemów Wbudowanych / Embedded Developer Gdynia
Konstruktor - Programista C/C++ systemów wbudowanych

IT CONNECT Sp. z o.o.
Gdynia
10 500 - 13 000 zł / mies. (w zal. od umowy)
specjalista (mid)
pełny etat
umowa o pracę / kontrakt B2B
praca stacjonarna
rekrutacja online
422 dni temu

IT CONNECT to firma stworzona dla ludzi dynamicznych, realizujących się w codziennej pracy. Na bieżąco dysponujemy najciekawszymi propozycjami pracy w dziedzinie IT i technik, a nasi pracownicy pracują z najlepszymi i najbardziej znanymi firmami w Polsce. Poszukujemy zarówno doświadczonych specjalistów i menadżerów, jak również studentów ostatnich lat i świeżych absolwentów IT. Najważniejsza dla nas jest Twoja pasja i chęć samorealizacji. U nas będziesz realizować swoje marzenia!!

Miejsce pracy: Gdynia
Nr Ref.: [1625] A

Zadania:

Jako konstruktor - programista
 staniesz się członkiem zespołu projektowego systemów wbudowanych pracującego nad innowacyjnymi projektami wojskowymi, których produkty znajdują zastosowanie na okrętach wojennych RP.

Pracując z nami w zakresie implementacji oprogramowania ze szczególnym uwzględnieniem konstruowania i programowania układów  opartych o procesory rodziny ARM wniesiesz istotny wkład w rozwój sprzętu i oprogramowania projektowanego i produkowanego w oddziale w Gdyni.

Obszary działalności firmy:

1. Projektowanie, prototypowanie i produkcja urządzeń okrętowych:

  • łączność wewnętrzna i zewnętrzna okrętu,
  • integratory środków łączności
  • systemy komutacyjne sygnałów audio i sygnałów HF,UHF
  • dystrybucja sygnałów nawigacyjnych
  • systemy alarmowe, kontroli dostępu, telewizji CCTV

2. Remonty i naprawy okrętowej aparatury elektronicznej:

  • środki łączności radiowej
  • rozgłośnie okrętowe
  • wyposażenie nawigacyjne
  • systemy dowodzenia

3. Prace badawczo-rozwojowe z zakresu bezpieczeństwa i obronności państwa

Wymagania:
  • znajomości języków C/C++
  • programowania procesorów rodziny ARM oraz chęci do nauki i rozwoju
  • wykształcenia wyższego w kierunku elektronika, telekomunikacja, informatyka
  • znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie i tworzenie dokumentacji technicznej
  • kreatywności i umiejętności organizacji pracy własnej
Mile widziane:
  • znajomość zagadnień związanych z radiokomunikacją i cyfrowym przetwarzaniem sygnałów
  • doświadczenie w projektowaniu w środowisku Keil uVision
  • znajomość środowiska Altium Designer
Oferujemy:
  • zdobycie unikalnego doświadczenia w innowacyjnych projektach wojskowych prowadzonych na rzecz Sił Zbrojnych
  • wynagrodzenie uzależnione od zakresu pracy i formy zatrudnienia
  • pracę na podstawie umowy o pracę lub kontraktu B2B
  • pracę stacjonarną
  • pracę w stałych godzinach pracy (7:00-15:00)

Administratorem danych osobowych jest IT CONNECT Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Warszawie (00-867) przy ul. Chłodnej 51. Dane są przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. Więcej informacji dot. przetwarzania danych można uzyskać na stronie www ITC w zakładce RODO: https://www.itconnect.pl/rodo-pl

W przypadku chęci uczestnictwa w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez IT CONNECT, prosimy o umieszczenie oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez IT CONNECT przez okres najbliższych 9 miesięcy. Oświadczenie może być sformułowane w następujący sposób:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych naborach prowadzonych przez IT CONNECT przez okres najbliższych 9 miesięcy.”