Konstruktor - Technolog

KMW INVEST SP. Z O.O.

Lubuskie

8 dni temu

Ogłoszenie numer: 3368038, z dnia 2020-06-27

W związku z rozwojem obszaru konstrukcyjno-technologicznego firma KMW-INVEST poszukuje doświadczonych technologów i konstruktorów ze znajomością oprogramowania Topsolid lub Inventor, do współpracy stałej przy realizacji innowacyjnych projektów.

Miejsce pracy: lubuskie

Opis stanowiska

  • Projektowanie wyposażenia sklepowego oraz innych konstrukcji
  • Opracowanie rozwiązań konstrukcyjnych i technologicznych dla nowych projektów oraz zmian w już istniejących
  • Wykonywanie modeli 3d oraz technicznych rysunków wykonawczych i złożeniowych
  • Dobór materiałów i akcesoriów z uwzględnieniem ich właściwości technicznych oraz walorów estetycznych
  • Tworzenie dokumentacji technicznej (w tym wykonawczej i montażowej)

Wymagania

  • Znajomość branży projektowania mebli dla sieci handlowych i użytku publicznego
  • Projektowanie lekkich konstrukcji z blach i profili
  • Znajomość TopSolid lub Inventor
  • Doświadczenie min 2 lata
  • Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Oferujemy

  • Umowę o dzieło lub B2B
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy w zespole pozytywnych, sympatycznych i kreatywnych osób, a jednocześnie wysokiej klasy specjalistów i inżynierów
  • Pełne wsparcie wdrożeniowe i jasno przedstawione cele
  • Zakres obowiązków umożliwiający rozwój i zdobycie cennego doświadczenia
  • Pracę pełną wyzwań i możliwość realizacji własnych inicjatyw
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia

Oferty prosimy składać za pomocą przycisku:

W sprawie dodatkowych pytań proszę o kontakt telefoniczny 534 253 358 wew. 128.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Gwarantujemy pełną poufność zgłoszeń.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Konstruktor
Konstruktor to pracownik zaangażowany w działania na każdym etapie prac konstrukcyjnych, dotyczących danego projektu. Jego praca rozpoczyna się od zaprojektowania konstrukcji, wraz z przygotowaniem adekwatnych rysunków technicznych i dokumentacji, zawierającej wycenę poszczególnych elementów. Kolejnym etapem jest stworzenie prototypu lub prototypów, które następnie poddawane są testom, które ...
Praca Konstruktor