Zobacz więcej ofert pracy

Konstruktor

Infotec Group
Września, okolice Wrześni 6 Km
praca stacjonarna
5681 dni temu

Ogłoszenie numer: 51327, z dnia 2008-10-27

szczegółowe informacje o firmie można znaleźć pod adresem www.infotec-group.com (UK) , www.infotec.pl (PL)

Konstruktor

Miejsce pracy: Września, okolice Wrześni 6 Km

Opis stanowiska

projektowanie, konstruowanie oraz doskonalenie budowy maszyn CNC (ploterów frezujących, grawerek i maszyn do termoformowania) oraz podzespołów, automatyzacja procesów produkcyjnych

Wymagania

  • mile widziany student/absolwent wydziału mechanicznego,
  • dobra znajomość oprogramowania CAD/CAM , znajomość j. angielskiego
  • Oferujemy

    Przyjemne warunki pracy, możliwość kształcenia i rozwoju w zakresie mechaniki i konstrukcji, szczegółowe zapoznanie się z budową maszyn CNC oraz oprogramowaniem stosowanym w tego typu urządzeniach.