Najnowsze oferty pracy

  • Programista C#

    Praca.pl Sp. z o.o.   Kraków    praca hybrydowa   dziś wygasa
    specjalista (mid)  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat  rekrutacja online  aplikuj bez CV
    15 dni
    Zakres obowiązków: Tworzenie i utrzymanie wysokiej jakości kodu dla aplikacji; Aktywny rozwój nowych funkcjonalności oprogramowania; Projektowanie i implementacja testów automatycznych; Dokonywanie dokładnej dokumentacji wdrażanych rozwiązań;
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Gdynia BI Developer Gdynia
Konsultant / Analityk Business Intelligence

Nigel Frank International
Gdynia
praca stacjonarna
1725 dni temu

Nigel Frank International jest światowym liderem doradztwa personalnego, który specjalizuje się w rekrutacji Microsoft Dynamics (AX, NAV i CRM), SharePoint. .NET i BI oraz kadry kierowniczej.
Oferujemy najwięcej stanowisk pracy w dziedzinie MS Dynamics, SharePoint, .NET i BI. Nigel Frank International szybko stał się liderem na rynku, w rekrutacji Microsoft Dynamics i oferuje wiele miejsc pracy z zakresu Microsoft Dynamics, SharePoint i Business Intelligence.
Gwarantujemy poufność, integralność i osobiste uwagi, kontakty z klientami i profesjonalizm.

Miejsce pracy: Gdynia
Nr ref.: kBI_KXB_W_17

Opis stanowiska:

  • wdrażanie rozwiązań MS BI
  • praca z użytkownikami końcowymi (biznesowymi) przy zbieraniu i analizie wymagań
  • przeprowadzanie analiz danych oraz ich wizualizacja w Tableau
  • przygotowywanie zbiorów danych do raportowania
  • tworzenie struktur i data-martów raportowo-analitycznych
  • integracja danych przy zastosowaniu technologii ETL lub SQL
  • przetwarzanie dużych zbiorów danych

Oczekujemy:

  • min. 2- letniego doświadczenia na zbliżonym stanowisku pracy
  • wysoko rozwiniętych umiejętności analitycznych
  • podstawowej znajomości procesów ETL
  • znajomości tematyki hurtowni danych (baz relacyjnych i wielowymiarowych)
  • doświadczenia z aplikacją do wizualizacji danych: Tableau, QlickView, PowerBI
  • znajomości języka angielskiego

Oferujemy:

  • udział tworzenia nowego rozwiązania Microsoft Business Intelligence
  • pracę z zespołem ekspertów w swojej dziedzinie
  • pracę dającą duże możliwości rozwoju
  • szkolenia i kursy doskonalące umiejętności
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • międzynarodową atmosferę pracy
  • praca zdalna