Konsultant ds. Telefonicznej Obsługi Klienta

HR Support

Warszawa, Łomianki, Legionowo

3 dni temu

Agencja Personalna HR Support to doświadczony zespół specjalistów. Zapewniamy: Rekrutacje, Kampanie Filmowe i Obsługę Prawną. Do każdego podchodzimy z zaangażowaniem i empatią, dlatego zaufało nam już tak wielu Klientów jak i Kandydatów. Nr licencji Agencji: 14952.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów, firmy która dostarcza nowoczesne rozwiązania cyfrowe i sprzęt audiowizualny, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa, Łomianki, Legionowo

OBOWIĄZKI:

  • kontakt telefoniczny z klientami firmy w celu umawiania spotkań handlowych na prezentacje
  • nawiązywanie relacji biznesowych z klientami
  • współpraca z działem handlowym
  • wstępne przedstawianie oferowanych rozwiązań dla klientów

WYMAGANIA:

  • doświadczenie w kontakcie telefonicznym z klientami
  • zainteresowanie nowoczesnymi technologiami cyfrowymi
  • otwartość i dynamika w działaniu
  • umiejętność nawiązywania relacji z klientami
  • organizacja pracy własnej i nastawienie na cel

PRACODAWCA OFERUJE:

  • stałe wynagrodzenie + system premiowy
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę po okresie próbnym
  • możliwość awansu i rozwoju zawodowego
  • elastyczne godziny pracy, możliwość pracy zdalnej

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI PROSIMY O WKLEJENIE NASTĘPUJĄCEJ KLAUZULI, W PRZECIWNYM RAZIE NIE BĘDZIEMY MOGLI ZAKWALIFIKOWAĆ CIEBIE DO PROCESU REKRUTACJI:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców przez HRS Projekt sp. z o.o. Z siedzibą w Warszawie przy ul. Ostrobramskiej 101A, działającej pod marką HR Support, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. W sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych.

Poznaj

HR Support

Agencja Personalna HR Support to młody, lecz zgrany zespół specjalistów z kilkuletnim doświadczeniem, który działa w kilku obszarach związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi. Rekrutujemy z pasją i zaangażowaniem. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, a nasi kandydaci to najlepsi z najlepszych, którzy swoim zaangażowaniem i osobowością wyróżniają się na tle innych pracowników.