Najnowsze oferty pracy

  • Architekt it w zespole rozwoju iko

    PKO Bank Polski   Warszawa    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat
    6 dni
    Na co dzień w naszym zespole: odpowiadasz za przygotowywanie architektury dla nowych, złożonych projektów w największych aplikacjach bankowości elektronicznej w Polsce, określasz wymagania dotyczące projektów: środowisko sprzętowe, infrastruktura, oprogramowanie, dobór narzędzi i...
Zobacz więcej ofert pracy

Konsultant IT

Klient portalu Praca.pl
Gdańsk
praca stacjonarna
3566 dni temu

Ogłoszenie numer: 481196, z dnia 2014-08-01

Ogólnopolska Firma realizująca projekty w obszarze outsourcingu wydruku oraz zarządzania dokumentami, dostawca infrastruktury IT.

Miejsce pracy: Gdańsk

Opis stanowiska

  • projektowanie konfiguracji komputerowych i serwerowych na potrzeby realizowanych projektów
  • wsparcie przedsprzedażne dla klientów końcowych oraz działów handlowych

Wymagania

  • Wykształcenie informatyczne min. średnie
  • Preferowane będą osoby z doświadczeniem na podobnym stanowisku
  • Miła aparycja, wysoka kultura osobista oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Pracę w stabilnej, ogólnopolskiej firmie
  • Wynagrodzenie: podstawa + premia
  • Udział w spotkaniach, szkoleniach i kursach producentów sprzętu IT
  • Możliwość wdrażania własnych, innowacyjnych pomysłów