Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Dąbrowa Górnicza
KONSULTANT KLIENTA BIZNESOWEGO

BIURO HANDLOWE ORANGE
Dąbrowa Górnicza
praca stacjonarna
6379 dni temu

Ogłoszenie numer: 24720, z dnia 2006-11-30

PARTNER GRUPY TP

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Opis stanowiska

Do obowiązków osób zatrudnionych będzie należało: -pozyskiwanie nowych klientów -utrzymywanie kontaktów z dotychczasowymi klientami sieci Orange -realizowanie planów sprzedażowych

Wymagania

-wykształcenie minimum średnie, -motywacja do pracy, -komunikatywność, - wytrwałość w działaniu, -podstawowa umiejętność obsługi komputera-ŚRODOWISKO WINDOWS

Oferujemy

-atrakcyjny system wynagrodzenia uzależniony od osiąganych wyników -laptop -samochód służbowy oraz telefon komórkowy po okresie próbnym