Najnowsze oferty pracy

  • Mistrz Elektroepilacji

    ELEKTROEPILACJA.PL SP. Z O.O.   Warszawa, Ochota    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa zlecenie  pełny etat   4 242 - 9 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    Opis stanowiska: Przeprowadzanie zabiegów elektroepilacji, Indywidualne doradztwo dla klientów w zakresie przeprowadzanych zabiegów, Dbanie o najwyższe standardy obsługi klienta i higieny pracy, Aktywny udział w życiu salonu i jego promocji.
  • Specjalista Depilacji

    ALVALINE   Rzeszów    praca stacjonarna
    specjalista mid / junior / senior  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Wykonywanie profesjonalnych zabiegów estetycznych zgodnie z wymaganiami klienta. Dbanie o czystość i higienę sprzętu oraz pomieszczeń. Doradzanie klientom w wyborze odpowiedniego zabiegu i produktów kosmetycznych. Zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta.
Zobacz więcej ofert pracy

Konsultant - Makijażysta

Douglas Polska Sp. z o.o.
Ostrołęka
praca stacjonarna
1994 dni temu
Ostrołęka

Jeżeli masz w sobie dużo pozytywnej energii, kochasz ludzi, a świat kosmetyków to Twoja pasja... przygotuj się na nowe wyzwania i dołącz do Nas!

Oprócz wspaniałej przygody w świecie piękna oferujemy:
  • Atrakcyjny system wynagradzania
  • Elastyczny system czasu pracy lub praca weekendowa
  • Prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Atrakcyjne Ubezpieczenie na życie
  • Mybenefit
  • Możliwość udziału w tworzeniu strategii firmy
  • Rozbudowany system szkoleniowy
  • Ubezpieczenie szkolne dla dzieci

Spotkaj się z nami a opowiemy o naszej misji, pasji i wiele więcej!