Kontroler Jakości

MASTER DIE CASTING SP. Z O. O.

Koszalin

1 dzień temu

Master Die Casting Sp. z o. o. z polską siedzibą w Koszalinie to prężnie rozwijająca się międzynarodowa firma produkcyjna, działająca w branży metalurgicznej.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Koszalin
TWOJE ZADANIA TO:
  • Dzienna kontrola poprawności obróbki detali aluminiowych;
  • Kontrola wejściowa i wyjściowa towarów;
  • Działanie zgodnie z obowiązującymi systemami i standardami zarządzania;
  • Przestrzeganie przepisów bhp i ppoż.
MASZ:
  • Min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Znajomość rysunku technicznego oraz
  • umiejętność czytania dokumentacji
  • technicznej
  • Umiejętność obsługi podstawowego sprzętu
  • pomiarowego (suwmiarka);
  • Umiejętność obsługi Ms Office;
  • Dobry wzrok.
JESTEŚ:
  • Odpowiedzialny i zaangażowany;
  • Sumienny i dokładny.
CO OFERUJEMY:
  • Pracę w międzynarodowej firmie;
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Pracę w systemie 3-zmianowym;
  • Świadczenia socjalne oraz prywatną opiekę medyczną;
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego;
  • Przyjazną atmosferę pracy

WYŚLIJ CV na adres: rekrutacja@masterdiecasting.com
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

W aplikacji prosimy o zawarcie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z stawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z Przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE RODO).

Poznaj