Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Kontroler płyt

Kronospan

Mielec

10 dni temu

Kronospan jest wiodącym producentem wysokiej jakości materiałów drewnopochodnych. Posiada zakłady w Europie, Azji i USA. Strukturę Kronospanu cechuje krótki proces decyzyjny, globalna ekspansja i zorientowanie na osiągnięcia.

Nr ref.: KP/MX/072020
Opis stanowiska:
  • wizualna kontrola płyt przed procesem produkcji
  • eliminowanie uszkodzonych płyt
  • nadzór nad prawidłowością parametrów płyt przed produkcją
  • oznaczanie uszkodzonych płyt surowych
  • kontrola prawidłowości parametrów płyt podczas produkcji
  • prowadzenie rozliczenia płyty w sytemie firmy
Wymagania:
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • zaangażowanie w wykonywanych obowiązkach
  • spostrzegawczość, dokładność, refleks
  • mile widziane doświadczenie na stanowisku kontrolera jakości
Oferujemy:
  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę od pierwszego dnia
  • satysfakcjonujące wynagrodzenie z dodatkiem za pracę zmianową
  • wsparcie merytoryczne w okresie wdrożenia
  • możliwość zdobycia nowych umiejętności i rozwoju zawodowego (kursy / szkolenia)
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

Poznaj

Kronospan