Koordynator budowy / Inżynier Kontraktu

TP TELTECH Sp. z o.o.

Rusiec

23 dni temu

Jesteś otwarty na zdobywanie nowych doświadczeń? Chcesz stawiać czoło wyzwaniom w pełnym motywacji środowisku? Dołącz do zespołu TP TELTECH i razem z nami buduj swoją karierę.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Rusiec
Nr ref.: WSiD/2020

Zadania:

  • Organizacja pracy, przepływu informacji oraz dokumentów pomiędzy budową a biurem dotyczącym projektu.
  • Nadzorowanie procesu inwestycyjnego i realizacji zleconych prac w określonym zakresie i czasie.
  • Kompletacja i weryfikacja merytoryczna dokumentów do rozliczeń i zgłoszenia zakończenia zadania.
  • Organizacja prac planowych, wystąpień proceduralnych do RI, uzgodnień na placach budów, nadzory techniczne w terenie, wizje lokalne, opracowanie notatek, wniosków do organów administracji państwowej.
  • Koordynowanie prac podwykonawców.
  • Wprowadzenie podwykonawców na budowę oraz ich koordynacja.
  • Kontrola jakości wykonanych robót i ich zgodności z projektem.
  • Prowadzenie harmonogramów inwestycji i ich bieżąca kontrola.
  • Dopilnowanie dyscypliny pracy, porządku i przepisów BHP na budowie.
  • Koordynowanie dostawy materiałów budowlanych na budowę.
  • Udział w opracowywaniu dokumentacji sprzedażowej i odbiorowej.
  • Raportowanie przebiegu realizacji.

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe (min. średnie) - telekomunikacja bądź energetyka.
  • Dobra organizacja pracy, komunikatywność, samodzielność, umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Biegła obsługa komputera oraz znajomość programów: MS Office, MS Project, AutoCAD.
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.
  • Prawo jazdy kat. B oraz praktyka w prowadzeniu samochodu.
  • Gotowość do pracy w delegacji.

Mile widziane:

  • Uprawnienia budowlane.
  • Doświadczenie w prowadzeniu inwestycji budowlanych, teletechnicznych, współpracy z projektantami i wykonawcami.

Oferujemy:

  • Współpracę w oparciu o umowę B2B.
  • Prywatną opiekę medyczną na preferencyjnych warunkach.
  • Komputer służbowy.
  • Specjalistyczne szkolenia zapewniające rozwój.
  • Ambitne projekty dla lidera rynku telekomunikacyjnego.

Poznaj

TP Teltech Sp. z o.o.

SIEDZIBA FIRMY
TP Teltech Sp. z o.o.
Al. Tadeusza Kościuszki 5/7
90-418 Łódź

Dlaczego warto?

Jesteśmy częścią Grupy Kapitałowej Orange Polska S.A. Prowadzimy inwestycje na terenie całego kraju. Głównym obszarem naszej działalności jest dostarczanie Klientom z sektora B2B najnowocześniejszych rozwiązań telekomunikacyjnych i teleinformatycznych. Chcemy, by naszą Firmę tworzyli zaangażowani i kompetentni pracownicy.
Dlatego TP Teltech tworzy środowisko pracy sprzyjające wymianie wiedzy i rozwojowi. Pracownicy mogą podnosić swoje kwalifikacje, uczestnicząc w specjalistycznych szkoleniach technicznych, zdobywając dodatkowe uprawnienia lub korzystając z katalogu szkoleń on-line, e-booków i zadań rozwojowych w systemie e-learningowym.
Dodatkowo prowadzimy Fiber Expert School, czyli program szkoleń i certyfikacji dla Partnerów Technicznych w zakresie przygotowania do projektowania i budowy abonenckich sieci światłowodowych w technologii FTTH.

Proces rekrutacji

KrokSelekcja aplikacji
KrokRozmowa telefoniczna
KrokSpotkanie z managerem
KrokDecyzja
Poznaj stanowisko: Kierownik Kontraktu
Kierownik kontraktu jest osobą odpowiedzialną za realizację danego kontraktu, na każdym etapie jego realizacji. W praktyce przekłada się to głównie na nadzorowanie podległego sobie personelu oraz wszystkich podwykonawców zaangażowanych w wykonywanie założeń kontraktu. Jest to bardzo odpowiedzialne stanowisko; poza merytorycznym nadzorem zarządzanych jednostek, do przydzielonych kierownikowi obowiązków należy także ...
Praca Kierownik Kontraktu