Koordynator ds. instalacji elektrycznych i teletechnicznych

Grupa ERBUD

Gdańsk

8 dni temu

ERBUD OPERATIONS Istnieje na rynku budowlanym od 2001 roku funkcjonując pod nazwą ERBUD Rzeszów Sp. z o.o.. Początkiem stycznia 2019 r. została dokonana zmiana nazwy spółki na ERBUD OPERATIONS Sp. z o.o. Jako członek Grupy ERBUD, buduje swoją pozycję realizując kontrakty zarówno w systemie Generalnego Wykonawstwa, jak i Podwykonawstwa.

Miejsce pracy: Gdańsk
Opis stanowiska:
  • Nadzór nad pracami na budowie,
  • Koordynacja prac firm podwykonawczych,
  • Weryfikacja ofert podwykonawców,
  • Przygotowanie harmonogramu prac i jego realizacja,
  • Weryfikacja i przygotowanie dokumentacji powykonawczej
  • Wykonanie pomiarów, kalkulacji i ofert w zakresie branży elektrycznej,
  • Analiza i optymalizacja rozwiązań projektowych,
  • Nadzór nad prowadzeniem prac elektrycznych, aby zostały wykonane niezbędne zabezpieczenia, a roboty były prowadzone w taki sposób, aby zapewnione było bezpieczeństwo dla ludzi i mienia.
  • Gotowość do pracy w delegacji na terenie województw: kujawsko-pomorskie, wielkopolskie, łódzkie.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne o kierunku elektryka lub elektrotechnika,
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w na stanowisku inżyniera bądź kierownika branży elektrycznej,
  • Uprawnienia budowlane w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych bez ograniczeń będą dodatkowym atutem,
  • Dobra znajomość Pakietu MS Office oraz programów: MS Project, AutoCAD,
  • Aktualna wiedza nt. obowiązujących norm technicznych i przepisów,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
  • opiekę medyczną
  • naukę języków obcych
  • dofinansowanie do pakietów sportowych
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie
Prosimy o dołączanie do aplikacji klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych widocznej po kliknięciu przycisku APLIKUJ.

Poznaj

Grupa ERBUD

Dlaczego warto?

Grupa Erbud jest jedną z pięciu największych grup budowlanych na polskim rynku. Erbud posiada doświadczoną, wysoko wykwalifikowaną kadrę inżynierów i specjalistów. Od 2007 r. Grupa działa na rynku polskim oraz na rynkach innych krajów Unii Europejskiej. Rocznie realizuje projekty o wartości ok. 2 mld zł. Do najbardziej prestiżowych inwestycji powstałych w ostatnim czasie należą: Hala Koszyki, Galeria Młociny w Warszawie, Centrum Medycyny Inwazyjnej Akademii Medycznej w Gdańsku czy Szpital Przylądek Nadziei we Wrocławiu. ERBUD – ODPOWIEDZIALNY, INNOWACYJNY I BEZPIECZNY PARTNER

Proces rekrutacji

KrokPrzesłanie CV
KrokAnaliza CV
KrokKrótka rozmowa telefoniczna
KrokRozmowa rekrutacyjna
KrokDecyzja o zatrudnieniu
Koordynator prac serwisowych, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za koordynowanie i nadzorowanie wykonawstwa wszelkiego rodzaju prac serwisowych i naprawczych, wynikających z warunków gwarancji i gwarancją nieobjętych, a także prac konserwacyjnych i naprawczych w obrębie miejsca pracy. Zakres konkretnych obowiązków, przynależnych do tego stanowiska pracy jest ściśle uzależniony od miejsca ...
Praca Koordynator Prac Serwisowych