Koordynator ds. marketingu

Perfect Consulting

Rumia

12 dni temu

Perfect Consulting – Znamy tych, których Ty chcesz poznać

Najważniejszą dla nas wartością jest zaufanie oraz zadowolenie naszych Klientów i Kandydatów, dlatego od ponad 20 lat działamy w branży HR, dzielimy się swoją wiedzą i pomagamy Wam rozwijać swój potencjał.

Stawiamy na poszerzanie horyzontów, inspirujemy działania, otwieramy możliwości

Obecnie dla naszego klient, lidera z branży budowlanej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Rumia
Zakres zadań:
  • Prowadzenie działań marketingowych firmy, na który składa się komunikacja w kanałach Social Media, reklama i PR
  • Prowadzenie profili firmowych oraz strony internetowej wraz ze sklepem
  • Tworzenie i analizowanie strategii marketingowej
  • Monitorowanie wyników podejmowanych działań
  • Tworzenie materiałów reklamowych, redagowanie tekstów
  • Przygotowywanie budżetu działu marketingu
  • Wspieranie pracy działu handlowego i kreacji produktu
  • Udział w targach i imprezach branżowych
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe na kierunku marketing lub pokrewne
  • Min. dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego
  • Mile widziana umiejętność pracy w programach graficznych np. Adobe Ilustrator, Photoshop; CorelDraw
  • Zdolność pisania i redagowania krótkich tekstów
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia
  • Planowania i organizowania pracy własnej
  • Pozytywne nastawianie do zmian oraz wytrwałość w dążeniu do celu
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + liczne benefity
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Samodzielne stanowisko
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych za pomocą przycisku:

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami. Zapraszamy do śledzenia aktualnych ofert pracy Perfect Consulting na Facebooku.

Perfect Consulting posiada certyfikat Ministra Gospodarki Pracy Polityki Społecznej w zakresie pośrednictwa pracy na terenie Rzeczpospolitej Polskiej (nr 3607/1a).

Poznaj

Nazwa zobowiązuje - dlatego w naszych działaniach dążymy do doskonałości tak, aby zasłużyć na naszą markę - Perfect Consulting.

  • Jesteśmy po to, by służyć pomocą, wiedzą, dzielić się innowacyjnymi rozwiązaniami
  • Oferujemy najnowsze narzędzia w procesie realizacji strategii personalnej
  • Zapewniamy doświadczenie i znajomość rynku
  • Realizujemy nowatorskie projekty
  • Pracujemy z pasją!

Posiadamy Certyfikat Ministra Gospodarki Pracy i Polityki Społecznej w zakresie:

  • Pośrednictwa pracy na terenie Rzeczpospolitej Polskiej (nr 3607/1a)
  • Doradztwa Personalnego (nr 3607/2)
  • Pośrednictwa do pracy za granicą u pracodawców zagranicznych obywateli polskich (nr 3607/1b)
  • Poradnictwa Zawodowego (nr 3607/4)
Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Marketingu
Specjalista ds. Marketingu to osoba, która planuje, koordynuje i kontroluje wszystkie działania marketingowe przedsiębiorstwa. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: analizowanie efektywności trade marketingowej i wyników sprzedaży w firmie, planowanie i realizacja kampanii PR dla głównych marek firmy, planowanie i realizacja założenia komunikacji z klientami (w tym aktualizacja stron internetowych) ...
Praca Specjalista ds. Marketingu