Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Koordynator ds. Nieruchomości

Grupa GPEC

Gdańsk

54 dni temu

       Grupa GPEC to ludzie, którzy współtworzą nową wizję energetyki. Nie boimy się podejmować nowatorskich projektów: w ciepłownictwie, rozwiązaniach smart, czy w HR.

Nasza kultura organizacyjna jest oparta na indywidualnym rozwoju, współpracy zespołowej, działaniu projektowym i bezpośredniej komunikacji. Mamy pasję do zmian.
www.grupagpec.pl

                                              w TOP10 największych                                       500 pracowników                                  20 benefitów pracowniczych
                                             inwestorów na Pomorzu
Miejsce pracy: Gdańsk
TWOJE ZADANIA:
  • zarządzanie portfelem nieruchomości Grupy GPEC na poziomie operacyjnym
  • planowanie i koordynowanie przebiegu prac konserwacyjnych, remontowych i budowlanych
  • zapewnienie właściwej realizacji związanych z utrzymaniem nieruchomości
  • współpraca z zewnętrznymi firmami serwisowymi i usługowymi, nadzór ich pracy oraz kontrola jakości wykonywanych usług
  • sporządzanie dokumentacji technicznej budynku i urządzeń, zapewnienie jej aktualności i kompletności
NASZE OCZEKIWANIA:
  • 3-letnie doświadczenie w obszarze technicznego zarządzania nieruchomościami
  • wykształcenie wyższe z zakresu budownictwa lub kierunków pokrewnych
  • wiedza i doświadczenie w zakresie zagadnień technicznych
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, zwłaszcza programów Excel i Word
  • znajomość programu AutoCad
  • prawa jazdy kat. B
  • bardzo dobrej organizacji pracy własnej
OFERUJEMY:
  • ciekawe zadania i różnorodny zespół
  • dodatkowe 4 dni urlopu
  • możliwości pracy zdalnej
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji (m.in.: udział w wydarzeniach branżowych, możliwość zdobywania uprawnień)
  • udział w projektach międzyobszarowych
  • benefity zdrowotne (m.in.: karta MultiSport, flota rowerowa, bezpłatny dostęp do basenów)
  • pakiet świadczeń dla „świeżo upieczonych” rodziców, w tym dodatkowe 30 dni urlopu
  • opiekę medyczną
  • elastyczny czas pracy

Koordynator prac serwisowych, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za koordynowanie i nadzorowanie wykonawstwa wszelkiego rodzaju prac serwisowych i naprawczych, wynikających z warunków gwarancji i gwarancją nieobjętych, a także prac konserwacyjnych i naprawczych w obrębie miejsca pracy. Zakres konkretnych obowiązków, przynależnych do tego stanowiska pracy jest ściśle uzależniony od miejsca ...
Praca Koordynator Prac Serwisowych