Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubuskie Trzebicz
koordynator ds. sprzedaży

SOBEX Spółka z o.o.
Trzebicz
praca stacjonarna
6002 dni temu

Ogłoszenie numer: 37319, z dnia 2007-12-10

Firma SOBEX Spółka z o.o. powstała na bazie firmy SOBEX Sobota Sp. J. Firma SOBEX Sobota Spółka Jawna istnieje na rynku już od ponad 15 lat. Przez ten czas zdobyliśmy ogromne doświadczenie w produkcji galanterii ogrodowej drewnianej, pozwoliło nam ono zdobyć uznanie klientów na rynkach zachodnich oraz krajowym. Nasza firma zajmuje się również produkcją bio masy co w skuteczny sposób wpływa na ochronę środowiska naturalnego.

Miejsce pracy: Trzebicz

Opis stanowiska

• Przyjmowanie i rejestrowanie zamówień na towary • Realizowanie zamówień składanych przez nabywców • Organizowanie zaopatrzenia i wysyłanie dostaw towarów • Sporządzanie dokumentów sprzedaży

Wymagania

• Wykształcenie co najmniej średnie • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku • Znajomość obsługi komputera • Znajomość języka niemieckiego • Dyspozycyjność • Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów, umiejętność pracy w zespole • Samodzielność w działaniu oraz dobra organizacja pracy

Oferujemy

• Umowę o pracę • Możliwość rozwoju, doskonalenia zawodowego • Atrakcyjne wynagrodzenie • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku