Koordynator Działu IFM (Infrastructure Facility Management)

STRABAG Property and Facility Services Sp. z o.o.

Warszawa, Pruszków

384 dni temu

STRABAG Property and Facility Services Sp. z o.o. jest jednym z liderów w zakresie kompleksowych usług Facility Management.

Poszukujemy osoby na Stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • organizacja pracy działu poprzez dalszy rozwój własnych struktur i kompetencji wewnętrznych w Spółce w obszarze IFM (w tym ochrony elektronicznej oraz utrzymania czystości)
  • optymalizacja i kontrola kosztów w zakresie usług zewnętrznych oraz materiałów IFM
  • kalkulacja ofert w zakresie dla usług IFM (w szczególności usługi sprzątania)
  • wsparcie w zakresie implementacji nowych kontraktów w struktury Spółki
  • współpraca z podwykonawcami, kierownikami obiektów oraz projektów w kraju w celu optymalizacji procesów sprzedażowych usług IFM

Wymagania:

  • 5-letnie doświadczenie w prowadzeniu projektów z obszarów usług IFM, w tym z zakresu kalkulacji i nadzoru nad usługami sprzątania, jak i ochrony
  • wiedza z zakresu procesu implementacji usług IFM; zarządzania zmianą i procesami zachodzącymi w branży IFM
  • kreatywność, innowacyjność i inicjatywa w samodzielnym organizowaniu ww. usług
  • umiejętności negocjacyjne i zdolności do samodzielnego rozwiązywania problemów
  • znajomość obsługi komputera (zasadniczo MS-Office)
  • prawo jazdy kategorii B
  • komunikatywność, sumienność oraz bardzo dobra organizacja pracy na samodzielnym stanowisku z odpowiedzialnością za osiągany wynik

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w międzynarodowej organizacji
  • stanowisko z potencjałem rozwoju wraz z organizacją w Polsce
  • opiekę zdrowotną,
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia

Prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku "Aplikuj teraz" lub kontakt telefoniczny.

Prosimy o dołączenie klauzuli:
Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez spółki koncernu STRABAG SE, w celu realizacji procesu rekrutacji. Ponadto, wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez spółki koncernu STRABAG SE, również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.

Poznaj

STRABAG

Strabag jest europejskim Koncernem w branży technologii budowlanych. Dzięki zatrudnieniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i własnych surowców, realizujemy z sukcesem inwestycje na całym świecie.

Poznaj stanowisko: Koordynator / Supervisor
Koordynator w kadrze zarządzającej jest osobą odpowiedzialną za pracę całego zespołu pracowniczego, czuwającą nad poprawnym i terminowym wypełnianiem obowiązków służbowych pracowników, dbającą o przepływ informacji w strukturze pionowej i poziomej firmy oraz rozwiązującą bieżące problemy zgłaszane przez pracowników. Koordynator zapewnia odpowiedni poziom pracy poprzez wdrażanie systemów administracyjnych, monitorowanie ...
Praca Koordynator / Supervisor