Zobacz więcej ofert pracy

Koordynator Prac Instalacyjnych

System-Media Sp. z o.o.
Trójmiasto
kierownik/koordynator
umowa o pracę / zlecenie / kontrakt B2B
praca stacjonarna
442 dni temu

Ogłoszenie numer: 7901604, z dnia 2023-02-08

Firma z 20 letnim doświadczeniem w branży telekomunikacyjnej współpracuje z ogólnopolskim dostawcą zintegrowanych usług telewizji i internetu dla domu oraz firm poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Trójmiasto

Opis stanowiska

  • planowanie zadań,
  • opieka nad realizacją projektu i procesu realizacji prac,
  • koordynowanie prac zespołów instalatorów,
  • kontakt z partnerami biznesowymi,
  • aktywna współpraca z zespołem oraz innymi działami w firmie.

Wymagania

  • wykształcenie techniczne,
  • umiejętność zarządzania zespołem
  • wiedza z zakresu technologii światłowodowych
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • uczciwość, sumienność rzetelność w wykonywaniu pracy
  • komunikatywność i umiejętność pracy zespołowej
  • motywacja do pracy i orientacji na realizację celów,
  • odpowiedzialność i dyspozycyjność,
  • prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę w zgranym zespole i miłej atmosferze,
  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy,
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych,
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt b2b.